Popularne miasta:

Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Łódź
Gdańsk
Katowice
Lublin
Szczecin
Kielce
Rzeszów
Częstochowa
Łask
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Gdynia
Gliwice
Olsztyn
Białystok
Opole
Radom
Tychy
Kalisz
Ruda Śląska
Sosnowiec
Tarnowskie Góry
Toruń
Świdnica
Dąbrowa Górnicza
Sopot
Zielona Góra

100 wyników .

Szukam gitarzysty (metal)

gumtree.pl

Witam, szukam gitarzysty do rozkręcenia projektu od zera. Jeśli są jakieś jasne wymagania to (...) próby i wiek nie mniej niż 25 lat. Na priv opowiem więcej o koncepcje zespołu, tutaj tylko rzucę przynęte, że chodzi o klimaty doom/black.

(dolnośląskie, Wrocław), 2015-05-04

Zespół FOLKMETALOWY szuka GITARZYSTY

gumtree.pl

(...) Każdy z nas ma doświadczenie muzyczne, mamy swój materiał na 1 koncert. Szukamy kogoś kto chce się zaangażować, potrafi trochę improwizować, jest pomysłowy. Więcej info na priv.

(dolnośląskie, Wrocław), 2015-05-03

poszukujemy gitarzysty z wokalem

gumtree.pl

Witam szukamy  gitarzysty z wokalem na wesela gramy na żywo perkusja klawisz bas i saksofon osoby które grały kiedyś a nie są w temacie dziękuje   (...)

(małopolskie, Kraków), 2015-05-03

Szukam Wokalistki i Gitarzysty do zespołu muzycznego.

gumtree.pl

Poszukuje wokalistki i gitarzysty Żywca, Węgierskiej Górki, Rajczy, Koniakowa, Istebnej, Wisły, Ustronia do zespołu grającego imprezy okolicznościowe. Czego oczekuje: - Uczciwości, zaangażowania (...) tego zyski to jest to prawdopodobnie propozycja dla Ciebie. Pamiętaj - szukam ludzi z pasją, którym nie znudzi się granie po kilku próbach. Kto próbował coś tworzyć z innymi osobami wie o czym mówię, (...)

(śląskie, Żywiec), 2015-05-03

Instrumentalistka poszukuje gitarzysty do współpracy! PILNIE

gumtree.pl

Szukam gitarzysty z pasją do komercyjnego grania w sezonie letnim ( głównie weekendy) na terenie klubu Dworzec Tatrzański w Zakopanem,wiek max (...)

(małopolskie, Zakopane), 2015-05-01

Gitarzysty szukamy

gumtree.pl

Grasz na gitarze elektroakustycznej? Masz poczucie rytmu i humoru? Dołącz do nas! Gramy rocka, bluesa, i poezję śpiewaną. Covery i swoje piosenki. Wokalista i  skrzypaczka.

(małopolskie, Kraków), 2015-04-29

Szukam muzyków do zespołu

gumtree.pl

Saksofonistka szuka muzyków – gitarzysty, basisty i perkusisty– do zespołu. Utwory (wszystkie oryginalne) są fuzją portugalskiej muzyki średniowiecznej, punk-rocka, post-rocka i muzyki współczesnej. (...)

(małopolskie, Kraków), 2015-04-28

SZUKAM SPRAWNEGO I ŚPIEWAJĄCEGO GITARZYSTY NA IMPREZY

gumtree.pl

WITAM POTRZEBUJĘ MUZYKA NA ZASTĘPSTWO - KILKA TERMINÓW CZERWIEC SIERPIEN I WRZESIEN NAJLEPIEJ OKOLICE GRODZISKA MAZ.GRANIE NA ŻYWO-WESELA -NIE MA ŻARTÓW ) POPROSZĘ O KONTAKT 604679xxx

(mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki), 2015-04-28

POSZUKUJEMY GITARZYSTY Z POZA KRAKOWA ...

gumtree.pl

Cześć. Dobra kapela zarobkowa szuka gitarzysty z poza Krakowa. Mile widziane demo i jakaś fotka. Naprawdę warto !!!

(małopolskie, Kraków), 2015-04-28

Udzielę korepetycji z muzyki

e-korepetycje.net

(...) nieśmiertelnymi przebojami i obowiązkowymi punktami w repertuarze każdego gitarzysty! amp amp lt bramp amp gt Pomoce dydaktyczne Napisane na podstawie naszych (...) nasi uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach gry w zespole (próba wraz z profesjonalną sekcją rytmiczną w jednej z warszawskich (...) przez Kuźnię Gitarzystów. W końcu będziecie mogli zagrać z całym zespołem oraz spotkać Waszych idoli na żywo! amp amp lt bramp amp gt Społeczność (...) przekonało Cię jeszcze, że właśnie Kuźnia GItarzystów to miejsce, którego szukasz , zapraszamy Cię na lekcję próbną! Jeżeli nie zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, za lekcję próbną nie zapłacisz (...)

(podlaskie, Białystok), 2015-04-28
1234567891011