Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

136 wyników .

Szukam osób do stworzenia zespołu

szukam-muzyka.pl

Hej, szukam osób, chętnie z doświadczeniem które chciałyby założyć zespół. Szukam gitarzysty, klawiszowca, perkusisty. Interesują mnie klimaty rocka, gotyku, metalu symfonicznego. Nie jestem profesjonalistką, nie mam doświadczenia, (...)

małopolskie,

Szukam gitarzysty/gitarzystki do teledysku muzycznego 3 września 2016!

gumtree.pl

Pilnie poszukuję osoby grającej na gitarze elektrycznej do wystąpieniaw teledysku muzycznym do piosenki w stylupop-rock, nagranie klipu w Warszawie. Termin: 3 września 2016 (sobota), stawka: 100 zł Chętnych zapraszam do kontaktu na maila!

mazowieckie, Warszawa

Szukam muzyków do zespołu

pajeczyna.pl

Saksofonistka szuka muzyków gitarzysty, basisty i perkusisty do zespołu. Utwory (wszystkie oryginalne) są fuzją portugalskiej muzyki średniowiecznej, punk-rocka, post-rocka i muzyki współczesnej. (...)

małopolskie, Kraków

Szukam gitarzysty lub pianisty

gumtree.pl

Szukam gitarzysty lub pianisty do akustycznego grania coverow,później może coś swojego.Chetnych proszę o wiadomość przez formularz.

mazowieckie, Warszawa

Poszukiwany gitarzysta - W-wa

rockowisko.pl

Zespół hard heavy z Warszawy poszukuje gitarzysty, nie amatora nie wirtuoza a rzemieślnika. Gramy systematycznie 1xtydzień w składzie voc+git+dr+bas. 8 kawałków autorskich gotowych (...)

mazowieckie, Warszawa

Perkusista z Olsztyna szuka kapeli

szukam-muzyka.pl

(...) jednego koncertu, po prostu rozlatywały się. Inne: Oczekuję kapeli - nie gitarzysty czy basisty, który zaoferuje tworzenie zespołu. Chcę przynajmniej dwóch ludzi, którzy już mają salkę gdzie mogę spokojnie wprowadzić sprzęt i grać.Sprzęt oczywiście (...)

warmińsko-mazurskie,

[Piaseczno] szukam ludzi do wspólnego grania

gitarzysci.pl

Gitarzysta (lat 19) z prawie 3-letnim doświadczeniem szuka gitarzysty/basisty do wspólnego grania (w przyszłości także do założenia zespołu). Najlepiej czuję się w klimatach heavy/thrash metal (Hunter, Metallica, Iron Maiden, Black Sabbath).

mazowieckie, Piaseczno

Szukam muzyków do zespołu

rockmyband.pl

Saksofonistka szuka muzyków – gitarzysty, basisty i perkusisty– do zespołu. Utwory (wszystkie oryginalne) są fuzją portugalskiej muzyki średniowiecznej, punk-rocka, post-rocka i muzyki współczesnej. (...)

małopolskie, Kraków

Gitarzysta poszukiwany

szukam-muzyka.pl

Zespół grający ogólnie pojętego rocka (z tendencją bardziej punk niż hard) szuka gitarzysty/gitarzystki do wykorzystania również w chórkach. Mamy doświadczenie sceniczne w postaci kilkudziesięciu koncertów, jedną (...)

mazowieckie,

Szukam osób chętnych do grania w stylu Happysad

szukam-muzyka.pl

Szukam osób chętnych do stworzenia zespołu w stylu Happysad. Poszukuję gitarzysty Zagłębia Dąbrowskiego, mam możliwość załatwienia salki z wyposażeniem. Szukam osób, które są chętne do gry, mają chociaż minimalne pojęcie o muzyce. Sam gram na gitarze. Piszę teksty i tworzę muzykę. (...)

śląskie,
1234567891011...14