Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

137 wyników .

Szukam gitarzysty.

szukam-muzyka.pl

Mile widziane. Inne: Zespół weselno-komercyjny szuka gitarzysty elektyczna, akustyczna, lub basowa) z wokalem męskim do współpracy. Zespół swoją renomę, oraz zabukowane długoterminowe weekendy na 2016 i 2017 rok. Szukamy osoby: odpowiedzialnej, rzetelnej, otwartej z chęciami do pracy, dyspozycyjnej (podkreślam mocno to słowo ponieważ gramy czesto (...)

wielkopolskie,

POSZUKUJĘ GITARZYSTY (Warszawa)

szukam-muzyka.pl

(...) duże doświadczenie, jak na 16-latka. W Warszawie planuję założyć zespół się będzie pomieszaniem różnych stylów muzycznych, między innymi zespołów: Coldplay, Foals, Two Door Cinema Club itd. idąc w stronę tej charakteryzacji i brzmień muzycznych. Mam za sobą wiele występów (...)

mazowieckie,

[Lublin] Zespół szuka gitarzysty

gitarzysci.pl

Zespół pop/rock z Lublina poszukuje gitarzysty. Średnia wieku w zespole to ok. 30 lat. W składzie planowana jest tylko jedna gitara. Twoją rolą będzie przede wszystkim podanie harmonii (akordu). (...)

lubelskie, Lublin

Wrocławska kapela metalowa szuka gitarzysty!

szukam-muzyka.pl

Własny sprzęt. Inne: Witam,Wrocławska kapela metalowa szuka gitarzysty z własnym sprzętem. Jesteśmy na wczesnym etapie tworzenia, zrobiliśmy przerwę na wakacje. Teraz chcemy wziąć się na poważnie (...)

dolnośląskie,

[Bydgoszcz] Gitarzysta szuka kogoś do pogrania/zespołu

gitarzysci.pl

Witam, szuka znudziło mi się granie zamknięty w 4 ścianach, nie myślę od razu o zespol to luźny charakter, być może w przyszłości można by pomyśleć o zespol można by pomyśleć o dalszej przyszłości, gatunki szeroko pojęty rock. Szukam gitarzysty, perkusisty czy g. basowej.

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Zespół szuka gitarzysty funk

szukam-muzyka.pl

Zespół Funkolektyw poszukuje gitarzysty doświadczenie koncertowe. Gramy w salkach prób w Trójmieście. Inne: Skład zespołu to wokalistka, saksofon+wokal, klawiszowiec, basista i perkusista. Nasze utwory można znaleźć na Youtube ( np. https://www.youtube.com/watch?v=ILgn2hAfFkc (...)

pomorskie,

Poszukiwany gitarzysta, Sosnowiec i okolice.

rockowisko.pl

Pr ężnie rozwijający się zespół z Sosnowca poszukuje gitarzysty. Muzyka jaką gramy to głównie rock ale style są trochę pomieszane: trochę electro, funku, altrenatywy. Sami jeszcze nie potrafimy (...)

śląskie, Sosnowiec

[Piaseczno] szukam ludzi do wspólnego grania

gitarzysci.pl

Gitarzysta (lat 19) z prawie 3-letnim doświadczeniem szuka gitarzysty/basisty do wspólnego grania (w przyszłości także do założenia zespołu). Najlepiej czuję się w klimatach heavy/thrash metal (Hunter, Metallica, Iron Maiden, Black Sabbath).

mazowieckie, Piaseczno

Poszukuję muzyków

szukam-muzyka.pl

(...) jakiś czas temu poczułam , że to jest to co chcę robić . Marzę o swoim zespole dlatego zamieszczam to ogłoszenie :) . Szukam gitarzysty . Oczywiście jak ktoś gra na innym instrumencie , a chciałby grać w zespole to piszcie śmiało . Jestem bardzo pozytywną osobą i kocham to , dlatego nie będziecie się nudzić :D Dodatkowy kontakt: Możecie (...)

wielkopolskie,

Szukam gitarzysty

gumtree.pl

Witam szukam gitarzysty z okolic Jeleniej Góry, Legnicy do wspólnego swobodnego grania bluesa + rock , Ja gitarzysta amator z doświadczeniem lat 40+ (...)

dolnośląskie, Jelenia Góra
1234567891011...14