Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

125 wyników .

Szukamy basisty, gitarzysty i klawiszowca do zespołu rock / blues

olx.pl

Kompletujemy nowy zespół i poszukujemy basisty, gitarzysty i klawiszowca. Muzyka: Blues-Rock, klasyka polskiego bluesa i rocka: Dżem, (...) satysfakcji i przyjemności, ale nie wykluczamy publicznych występów. Szukamy ludzi, którzy poważnie podchodzą do muzyki, czują bluesa i chcą robić konkretną muzykę.

lubelskie,

Szukam muzyków do zespołu

szukam-muzyka.pl

Saksofonistka szuka muzyków ? gitarzysty, basisty i perkusisty? do zespołu. Inne: Utwory (wszystkie oryginalne) są fuzją portugalskiej muzyki średniowiecznej, punk-rocka, post-rocka i muzyki współczesnej. (...)

małopolskie,

[WROCŁAW] Zespół blues-rockowy szuka BASISTY i HARMONIJKARZA

blues.com.pl

Zespół bluesrockowy szuka basisty i harmonijkarza. W zespol utwory, improwizujemy, rzadko covery. Atutem zespołu jest świetny wokal gitarzysty, ogromna przestrzeń do grania, kreatywność, zespół szybko rozwijający się. Z perspektywą kręcenia teledysków i organizacją (...)

dolnośląskie, Wrocław

Perkusista i gitarzysta pilnie poszukiwani!!

szukam-muzyka.pl

ZAANGAŻOWANIE!!! Inne: Zespół NUMER SERYJNY pilnie poszukuje perkusisty oraz gitarzysty!Mamy gotowy materiał utrzymany w klimatach rocka z domieszką popu z którym koncertujemy i który czeka na nagranie na CD. Studio (...)

pomorskie,

Zespół szuka gitarzysty Warszawa

forum.muzyczny.pl

Zespół SoundFusion People z Warszawy poszukuje gitarzysty obracającego się w klimatach fusion/jazz/funk. Mamy dużo swojego materiału. Szuka głośniej nie znaczy lepiej ) Osoby która na stałe zaangażuje się w pracę zespołu, będzie miała czas na regularne próby oraz wykaże kreatywność przy aranżacji utworów. Wiek, płeć czy inne poglądy polityczne (...)

mazowieckie, Warszawa

[Kraków] Gitarzysta szuka zespołu lub osób do grania

gitarzysci.pl

witam, chętnie dołączę do zespołu, który poszukuje gitarzysty lub poszukuje osób do wspólnego grania, które chciałyby stworzyć zespół. Klimat w jakim się obracam to rock, hard rock, heavy metal. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na PW. (...)

małopolskie, Kraków

Poszukiwany Gitarzysta !!

gitarzysci.pl

Poszukuję gitarzysty do zespoł różnorodny repertuar, bez obaw nie same disco polo). Najlepiej w wieku 18-30. Szukam kogoś z zacięciem i pasją. po więcej informacji priv lub [emailprotected]

zachodniopomorskie, Szczecin

Zespół Hasselhöff poszukuje gitarzysty oraz wokalisty.

szukam-muzyka.pl

(...) materiału. Chęć do grania. Mile widziane doświadczenie sceniczne. Inne: Zespół Hasselhöff poszukuje gitarzysty oraz wokalisty. Brzmienia raczej cięższe, trochę Motörheada, trochę Godsmacka, do odsłuchania w linkach pod postem. Mamy na (...)

małopolskie,

Perkusista z Olsztyna szuka kapeli

szukam-muzyka.pl

(...) jednego koncertu, po prostu rozlatywały się. Inne: Oczekuję kapeli - nie gitarzysty czy basisty, który zaoferuje tworzenie zespołu. Chcę przynajmniej dwóch ludzi, którzy już mają salkę gdzie mogę spokojnie wprowadzić sprzęt i grać.Sprzęt oczywiście (...)

warmińsko-mazurskie,

Zespół rockowo-metalowy poszukuje

szukam-muzyka.pl

Poszukujemy muzyków od 10 do 24 z wyjatkiem moze byc 25.Poszukujemy gitarzysty prowadzacego nie rytmicznego.Jestesmy z Tarnowa odpowiada nam okolice Tarnowa i dojeżdżanie do Krakowa. Dodatkowy kontakt: nr.787-072-xxx (...)

małopolskie,
12345678910111213