Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

66 wyników .

Gitarzysta Szuka zespołu, szuka muzyków. Wrocław

blues.com.pl

Witaj Poszukuję zespołu albo ludzi chętnych do utworzenia zespołu Bluesowego. Gram intensywnych 8 lat, mam 23 lata, studiuje zaocznie i mam (...) czasu. Chwiałbym się zając w miarę poważnie graniem i takich też szuka parę godzin wolnego czasu na próby i grę. Jest ktoś zainteresowany? Szukam gitarzysty, klawisza, perki, basu, harmonijki i wokalu. Nie jestem snobem i z chęcią bym utworzył zespół w którym wszyscy są równi. (...)

dolnośląskie, Wrocław

Zespół Kali-Gula szuka muzyków

rockmyband.pl

Zespół Kali-Gula z Biłgoraja (woj. lubelskie), grający rock-metal, poszukuje gitarzysty i basisty. Wymagania: - doświadczenie, - własny sprzęt, - poczucie humoru (...) lat (żeby nie było problemu z rodzicami jak się jedzie grać koncert). Zespół oferuje darmową salę prób i nocleg w razie bardzo udanej próby.

lubelskie, Biłgoraj

Zespół muzyczny szuka wokalistki, gitarzysty, saksofonisty

olx.pl

Witamy. Agencja weselna szuka chętne osoby do nowego projektu muzycznego. Szukamy: - wokalistki - gitarzysty/wokalisty - saksofonisty/wokalisty MILE WIDZIANY WŁASNY REPERTUAR Ze swojej strony zapewniamy - przynajmniej 20-25 imprez w ciągu (...)

kujawsko-pomorskie,

Zespół szuka gitarzysty Warszawa

forum.muzyczny.pl

Zespół SoundFusion People z Warszawy poszukuje gitarzysty obracającego się w klimatach fusion/jazz/funk. Mamy dużo swojego materiału. Szuka głośniej nie znaczy lepiej ) Osoby która na stałe zaangażuje się w pracę zespołu, będzie miała czas na regularne próby oraz wykaże kreatywność przy aranżacji utworów. Wiek, płeć czy inne poglądy polityczne (...)

mazowieckie, Warszawa

Szukamy gitarzysty - Białystok i okolice

gitarzysci.pl

Rockowy zespół szuka gitarzysty. Mamy na koncie kilkadziesiąt koncertów i kilka studyjnych nagrań. Nie ważne, ile masz lat. Liczą się chęci i to, jak będzie (...)

podlaskie, Białystok

[Katowice] Zespół szuka gitarzysty

gitarzysci.pl

Witam. Szukamy gitarzysty do uzupełnienia naszego składu. Jak na razie jest nas trójka. Mamy autorski materiał (jakieś 45 minut) i plany koncertowe. (...)

śląskie, Katowice

gitara basowa komercyjnie

gumtree.pl

Szukamy gitarzysty basowego komercyjnie link do zespołu niżej https://www.youtube.com/watch?v=m0TJQSdRLcM

mazowieckie, Warszawa

[WROCŁAW] Zespół blues-rockowy szuka BASISTY i HARMONIJKARZA

blues.com.pl

Zespół bluesrockowy szuka basisty i harmonijkarza. W zespol utwory, improwizujemy, rzadko covery. Atutem zespołu jest świetny wokal gitarzysty, ogromna przestrzeń do grania, kreatywność, zespół szybko rozwijający się. Z perspektywą kręcenia teledysków i organizacją (...)

dolnośląskie, Wrocław

Potrzebni muzycy!

rockowisko.pl

Wokalista i gitarzysta z grunge owym zacięciem szuka muzyków do skompletowania zespoł Potrzebujemy gości, którzy będą mogli wyjść poza swoje mieszkanie i szuka inspiracji w mglistych, leśnych ostępach! Poważnie , potrzebujemy perkusisty, gitarzysty (rytmicznego) i basu, najlepiej ze Śląska, Opolszczyzny lub Małopolski. (...) (nagrywaliśmy w studiu nagraniowym demo, z wcześniejszym, alternatywnym zespołem), jesteśmy profesjonalnymi muzykami obracającymi się pomiędzy ludźmi grającymi, uczącymi i komponującymi muzykę. Jeżeli (...)

śląskie, Tarnowskie Góry

ZESPÓŁ szuka gitarzysty

olx.pl

Szukam gitarzysty do zespołu. Zespół istnieje już pół roku, ale odszedł jeden gitarzysta. Zespół składa się z samych chłopaków. Wymagania: -bez ograniczeń (...)

lubelskie, Zamość
1234567