Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

82 wyników .

Zespol muzyczny szuka gitarzysty

olx.pl

Szukamy gitarzysty do zespołu,nie chaltury i wesela.

łódzkie, Brzeziny

Harmonijkarz i gitarzysta szuka roboty - Warszawa/Opolskie

blues.com.pl

(...) harmonijkarz/gitarzysta z Warszawy/Pruszkowa oraz okolic Nysy (czesto tam bywam) szuka: - osób do stworzenia zespołu (szczegolnie gitarzysty) -zespołu, w którym brakuje harmonjkarza badz gitarzysty (najlepiej prowadzącego). Chcę storzyć materiał i poprostu go grać przed publiką, ewentualnie przedstawiać swoje umiejętności (...)

małopolskie, Kraków

ZESPÓŁ szuka gitarzysty

olx.pl

Szukam gitarzysty do zespołu. Zespół istnieje już pół roku, ale odszedł jeden gitarzysta. Zespół składa się z samych chłopaków. Wymagania: -bez ograniczeń (...)

lubelskie, Zamość

Potrzebni muzycy!

rockowisko.pl

Wokalista i gitarzysta z grunge owym zacięciem szuka muzyków do skompletowania zespoł Potrzebujemy gości, którzy będą mogli wyjść poza swoje mieszkanie i szuka inspiracji w mglistych, leśnych ostępach! Poważnie , potrzebujemy perkusisty, gitarzysty (rytmicznego) i basu, najlepiej ze Śląska, Opolszczyzny lub Małopolski. (...) (nagrywaliśmy w studiu nagraniowym demo, z wcześniejszym, alternatywnym zespołem), jesteśmy profesjonalnymi muzykami obracającymi się pomiędzy ludźmi grającymi, uczącymi i komponującymi muzykę. Jeżeli (...)

śląskie, Tarnowskie Góry

Szukam gitarzysty i wokalistki do zespołu - Żywiec / Milówka

forum.muzyczny.pl

Poszukuje gitarzysty wokalistki, z okolic: Żywca, Milówki, Węgierskiej Górki, Rajczy, Istebnej do zespołu grającego imprezy okolicznościowe. Czego oczekuje: - Uczciwości, zaangażowania i chęci doskonalenia swoich umiejętności. (...)

śląskie, Żywiec

Szukam gitarzysty akustycznego.

gumtree.pl

Szukam gitarzysty akustycznego do duetu akordeon gitarra.Jeżeli masz ochotę pograć. Cel zarobkowy muzyka francuska utwory jazzowe...

mazowieckie, Piaseczno

[Piaseczno] szukam ludzi do wspólnego grania

gitarzysci.pl

Gitarzysta (lat 19) z prawie 3-letnim doświadczeniem szuka gitarzysty/basisty do wspólnego grania (w przyszłości także do założenia zespołu). Najlepiej czuję się w klimatach heavy/thrash metal (Hunter, Metallica, Iron Maiden, Black Sabbath).

mazowieckie, Piaseczno

[Wroc] Doświadczony projekt eventowy poszukuje gitarzysty

forum.muzyczny.pl

Szukamy sprawnego gitarzysty na sezon 2014, który mamy sprzedany począwszy od marca. Oczekujemy solidnego (...) GT-10 lub zbliżony) Do opanowania ok 100 utworów, muzyka 100% na żywo, zespół działa od kilku lat. Oferujemy ok 30 płatnych imprez w sezonie. Pełne zaplecze sprzętowe (oprócz osobistego oczywiście), salę (...)

dolnośląskie, Wrocław

szukamy gitarzysty

myguitar.fora.pl

szukamy gitarzystki lub gitarzysty w wieku od 15 lat w stylu rockowym z okolic Żuromin- mława-Sierpc z mozliwoscia dojazdu. Piszcie na maila. [link widoczny dla (...)

mazowieckie, Żuromin

gitarzysta pogra

gumtree.pl

hej, gitarzysta (M 40) szuka innego gitarzysty, żeby z nim pograć, podszkolić się, w przyszłości zmontować kapelę, mam dobry sprzęt, muzyka rock, hard rock, rock progresywny, (...)

mazowieckie, Warszawa
123456789