Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

81 wyników .

Gitarzysta (solowy) do zespołu HC/punk

gumtree.pl

Młoda kapela HC/Punk pilnie szuka gitarzysty solowego. Gramy na razie we 3 - git, bass, perk. Potrzebujemy muzyka do wykończenia utworów, nadania im bardziej zadziornego charakteru. (...)

małopolskie, Kraków

Zespół Ko-rocK szuka gitarzysty, wokalisty

gumtree.pl

Warszawa. Zespół Ko-rocK, który na razie tworzą basista i perkusista poszukuje sprawnego gitarzysty i wokalisty w przedziale wiekowym 25-40 lat. Gramy dynamicznego rocka w oparciu o własny materiał.

mazowieckie, Warszawa

Zespół szuka gitarzysty Warszawa

forum.muzyczny.pl

Zespół SoundFusion People z Warszawy poszukuje gitarzysty obracającego się w klimatach fusion/jazz/funk. Mamy dużo swojego materiału. Szuka głośniej nie znaczy lepiej ) Osoby która na stałe zaangażuje się w pracę zespołu, będzie miała czas na regularne próby oraz wykaże kreatywność przy aranżacji utworów. Wiek, płeć czy inne poglądy polityczne (...)

mazowieckie, Warszawa

zespół szuka thrashera na wiosło/gary

rockowisko.pl

Siema, szukam gitarzysty do zespołu grającego mocny thrash wpadający w death metal, klimat oldschoolowy jak np. stary Slayer, Sodom, Kreator, Sepultura, Dark Angel, (...)

podlaskie, Białystok

Szukam ekipy do zespołu w klimatach Skillet

rockmyband.pl

Hej wszystkim muzykalnym :) Szukam ekipy, z którą będę mogła założyć zespół w klimatach Skillet. Granie głównie w drop C i drop C#, ale jestem też (...) poważne podejście do tematu no i banan na twarzy. Poszukuje: drugiego gitarzysty, basisty, perkusisty oraz wokalisty. Pozdrawiam.

zachodniopomorskie, Szczecin

Nowo powstający zespół metalowy

gumtree.pl

Witam Poznan, szukamy wokalisty , gitarzysty i basisty do nowo powstajacego zespolu metalowego. Obecny sklad , to : perkusja , gitara (prowadzaca). Wiek najlepiej od 18-35. Planowane proby co niedziele w muzycznej (...)

wielkopolskie, Poznań

szukamy gitarzysty

myguitar.fora.pl

szukamy gitarzystki lub gitarzysty w wieku od 15 lat w stylu rockowym z okolic Żuromin- mława-Sierpc z mozliwoscia dojazdu. Piszcie na maila. [link widoczny dla (...)

mazowieckie, Żuromin

[WROCŁAW, okolice] Zespół blues rockowy szuka basisty

basowka.pl

Zespół bluesrockowy szuka basisty . W zespole aktualnie jest gitarzysta i perkusista(względnie harmonijkarz). Gramy (...) utwory, improwizujemy, rzadko covery. Atutem zespołu jest świetny wokal gitarzysty, ogromna przestrzeń do grania, kreatywność, zespół szybko rozwijający się. Z perspektywą kręcenia teledysków i organizacją (...)

dolnośląskie, Wrocław

Szukam gitarzysty.

rockmyband.pl

Witam, poszukuje gitarzysty elektrycznego do powaznego zespołu. Gramy tylko i wyłącznie własną muzykę. Jesteśmy młodzi, ale Perspektywy (...) zależny mi na zaangażowaniu, chęci współpracy. Inspirujemy się takimi zespołami jak The National czy Ben Howard. Robi się poważnie, dlatego czekam tylko na poważne propozycje. Jeżeli jesteś zainteresowany (...)

śląskie, Katowice

Basista i Gitarzysta stworzą zespół

rockmyband.pl

Gitarzysta i basista szukają wokalisty, perkusisty, klawiszowca i gitarzysty do zespoł rocka(myślimy, że co do gatunku się wszyscy dogadamy). Mamy po 16 lat więc szukamy kogoś w podobnym wieku. Napoczątku gralibyśmy covery, ale uważamy, że z biegiem czasu stworzymy coś swojego. Wszystkich (...)

kujawsko-pomorskie,
123456789