Popularne miasta:

Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Katowice
Lublin
Łódź
Gdańsk
Szczecin
Częstochowa
Kielce
Rzeszów
Bydgoszcz
Tarnów
Gliwice
Bielsko-Biała
Olsztyn
Zielona Góra
Białystok
Gdynia
Tarnowskie Góry
Tychy
Pisz
Toruń
Radom
Świdnica
Opole
Łask
cała Polska
Ruda Śląska
Rybnik

135 wyników .

Szukam muzyków do zespołu

gumtree.pl

Saksofonistka szuka muzyków – gitarzysty, basisty i perkusisty– do zespołu. Utwory (wszystkie oryginalne) są fuzją portugalskiej muzyki średniowiecznej, punk-rocka, post-rocka i muzyki współczesnej. (...)

(małopolskie, Kraków), 2015-03-03

Zespół hard rockowy szuka perkusisty, gitarzysty, basisty

gumtree.pl

(...) jakiekolwiek doświadczenie muzyczne - napisz do nas. Nie musisz znać teorii. Szukamy muzyków, którzy odnajdą się w klimatach m.in. O.N.A., Ira, Perfect, (...) są otwarci na granie własnej twórczości (mamy własny repertuar!). Szuka zdeterminowanych, którzy bez muzyki nie są w stanie żyć. Jesteśmy zespołem rockowym istniejącym 2 lata, ale robimy w nim wiosenne porządki, dlatego potrzebny nam: perkusista, gitarzysta rytmiczny(ew. (...)

(małopolskie, Kraków), 2015-03-02

Zespół weselny szuka gitarzysty

olx.pl

Cześć jesteśmy juz zespołem grającym 14 lat i szukamy kogoś oczywiście na stałe. Jesteśmy z okolic Nowego wiśnicza

(małopolskie, Bochnia), 2015-03-01

Szukam gitarzysty do akustycznego duetu

gumtree.pl

Duet wokalno gitarowy przeznaczony na eventy i funkcjonujący w ramach doświadczonej firmy eventowej. Granie w knajpach raczej odpada - nie ma na to czasu :) Trzeba śpiewać Trzeba mieć trochę zacięcia wodzirejskiego, może kabaretowego. Trzeba mieć minimum warsztatu, dla ilustracji nagrałem to: https://www.youtube.com/watch?v=Q2zO7wr1mlI Wiek ok. 40 jest tu atutem a nie przeszkodą (...)

(dolnośląskie, Wrocław), 2015-02-28

Poszukujemy perkusisty bądź gitarzysty Rybnik

olx.pl

Szukamy chętne osoby do założenia zespołu tak jak w tytule. Preferowane klimaty to pop, rock. Wszelkie pytania proszę kierować na maila.

(śląskie, Rybnik), 2015-02-28

Zespół Hideaway z Jodłowej pilnie szuka Basisty i Gitarzysty

olx.pl

Zespół Hideaway z Jodłowej poszukuje pilnie Basisty i Gitarzysty ( wymagany własny sprzęt i umiejętności ). Muzykę którą gramy można posłuchać na tym kanale: https://www.youtube.com/channel/UCQ9vebHqPqeD2NWZ_wXLdPQ (...)

(podkarpackie, ), 2015-02-27

pandaredski

musicface.pl

awangarda post-punk Więc to jest tak, szukam jakiegoś perkusisty albo trębacza albo gitarzysty któren by wzbogacił moją muzyczke. Współpraca tylko przez internet, wspólne muzykowanie w sali prób i/lub matrymonialne wykluczone. (...)

(śląskie, Bielsko-Biała), 2015-02-26

Powstający zespół rock n rollowy szuka muzyków

gumtree.pl

Priorytetem dla nas jest znalezienie dynamicznego i rozpoznawalnego głosu. Szukamy niepokornego, charyzmatycznego wokalisty z kruszącym mury i hipnotyzującym (...) głosu planujemy wejść do studia w celu nagrania dema. Potrzebujemy także gitarzysty rytmicznego, kompozytora - który niczym Izzy Stradlin czy Malcolm Young (...) kilka rzeczy w całość i nadać końcowy szlif materiałowi na album. Szukamy też oddanej sekcji rytmicznej, zapewniającej potężne brzmienie, solidny (...) kilkanaście kawałków, tekstów, koncepcje całego albumu. Aktualnie zespół tworzy gitarzysta prowadzący, główny kompozytor oraz tekściarz, współkompozytor i katalizator, który sprawia, że wszystko (...)

(pomorskie, Gdańsk), 2015-02-26

Wokalistka dołączy do gitarzysty (projekt akustyczny)

gumtree.pl

Cześć! Szukam gitarzysty który chciałby stworzyć projekt akustyczny. Interesuje mnie granie coverów i stworzenie z nimi kanału na YT. Nie mam salki, (...)

(dolnośląskie, Wrocław), 2015-02-25

Zespół metalowy szuka gitarzysty, basisty

gumtree.pl

Tak jak w tytule gramy heavy/power/trash metal. Szukamy gitary rytmicznej i basu. Istniejemy parę lat i mamy swój materiał. Chcesz spróbować? Pisz śmiało na pw :)

(wielkopolskie, Gniezno), 2015-02-25
1234567891011...14