Popularne miasta:

Warszawa
Wrocław
Kraków
Gdańsk
Poznań
Łódź
Lublin
Katowice
Rzeszów
Bydgoszcz
Bielsko-Biała
Kielce
Białystok
Nowy Sącz
Szczecin
Częstochowa
Olsztyn
Toruń
Tarnów
Gliwice
Gdynia
Zielona Góra
Dębica
Radom
Ruda Śląska
Sosnowiec
Bytom
Tomaszów Mazowiecki
Legnica
Zamość
Opole


295 wyników.

GITARZYSTA_WARSZAWA_METAL

rockmyband.pl

Zespół szuka doświadczonego gitarzysty, gotowego do częstego grania koncertów i regularnego ćwiczenia. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość.

(mazowieckie, Warszawa), 2014-07-06

Bas, Wokal, Gitara

szukam-muzyka.pl

Początkujący muzycy w składzie: piano, perkusja, gitara rytmiczna. Szukają basisty, gitarzysty prowadzącego oraz wokalu. Do nowo powstającego zespołu. Od samego początku nastawiamy się na granie własnych kawałków coś w stylu: Nightwish, Sabaton, Skillet, Within Temptation. (...)

(dolnośląskie, ), 2014-07-04

Chciałabym założyć zespół w klimacie rocka gotyckiego

rockmyband.pl

Śpiewam amatorsko, szuka gotyckiego, symfonicznego. Inspiruje mnie Closterkeller, Artrosis, Epica. Szukam gitarzysty, klawiszowca, perkusisty. Może uda się stworzyć zespół?

(małopolskie, Kraków), 2014-06-19

WOKALISTKA SZUKA ZESPOŁU LUB GITARZYSTY/KLAWISZOWCA

szukam-muzyka.pl

Po 3 latach współpracy mój dawny zespół się rozpadł. Nie chcę rezygnować ze śpiewania, dlatego szukam instrumentalistów chętnych do gry w wieku od 18-30 lat, lub osoby grającej na gitarze do duetu, czy klawiszach.Gatunek w zasadzie (...)

(śląskie, ), 2014-06-08

Szukam osób do stworzenia zespołu

szukam-muzyka.pl

Hej, szukam osób, chętnie z doświadczeniem które chciałyby założyć zespół. Szukam gitarzysty, klawiszowca, perkusisty. Interesują mnie klimaty rocka, gotyku, metalu symfonicznego. Nie jestem profesjonalistką, nie mam doświadczenia, (...)

(małopolskie, ), 2014-05-29

[LUBLIN] Poszukiwany gitarzysta

gitarzysci.pl

Świeżo powstający zespół z Lublina szuka sprawnego gitarzysty. W planach mamy granie lekkiego rocka z różnymi dodatkami (zobaczymy co wyjdzie w praniu )). Nie wymagamy wykształcenia muzycznego (...)

(lubelskie, Lublin), 2014-05-16

Kraków-poszukiwany gitarzysta

szukam-muzyka.pl

Poszukujemy gitarzysty. A właściwie nie tyle gitarzysty ile człowieka grającego dobrze na gitarze. Nie ma ty być wirtuoz ani (...) ?nie?. Jeśli po kilku wspólnych próbach poczujesz, że nie pasujesz do zespołu to trzeba to będzie powiedzieć. A jeśli zdarzy się, że będziesz chciał poważnie podejść do tematu to chętnie powitamy (...)

(małopolskie, ), 2014-04-28

Wrocław szukam zespołu

gitarzysci.pl

Witam Poszukuje osób do luźnego grania :) jeśli szukacie gitarzysty, to piszcie :) pozdrawiam

(dolnośląskie, Wrocław), 2014-04-27

[Kraków] Szukamy gitarzysty

gitarzysci.pl

Poszukujemy gitarzysty. A właściwie nie tyle gitarzysty ile człowieka grającego przyzwoicie na gitarze. Nie ma to być wirtuoz (...) „nie”. Jeśli po kilku wspólnych próbach poczujesz, że nie pasujesz do zespołu to trzeba to będzie powiedzieć. A jeśli zdarzy się, że będziesz chciał poważnie podejść do tematu i dysponujesz własnym (...)

(małopolskie, Kraków), 2014-04-25

[Poznań] Zespół szuka gitarzysty rytmicznego

gitarzysci.pl

Zespół z Poznania szuka gitarzysty Klimaty thrash, heavy, death metal, czasami hard rock. Wiek do 20 lat. Szukamy osoby zaangażowanej w twórczość i całokształt zespołu. Nie wymagamy wirtuozerii, ale dobrze żeby gitarzysta ten ogarniał temat. Pozdrawiam

(wielkopolskie, Poznań), 2014-04-13
1234567891011...30