Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

135 wyników .

Gitarzysta poszukiwany

szukam-muzyka.pl

Zespół grający ogólnie pojętego rocka (z tendencją bardziej punk niż hard) szuka gitarzysty/gitarzystki do wykorzystania również w chórkach. Mamy doświadczenie sceniczne w postaci kilkudziesięciu koncertów, jedną (...)

mazowieckie,

Bas, Wokal, Gitara

szukam-muzyka.pl

Początkujący muzycy w składzie: piano, perkusja, gitara rytmiczna. Szukają basisty, gitarzysty prowadzącego oraz wokalu. Do nowo powstającego zespołu. Od samego początku nastawiamy się na granie własnych kawałków coś w stylu: Nightwish, Sabaton, Skillet, Within Temptation. (...)

dolnośląskie,

Zespół szuka pilnie gitarzysty

szukam-muzyka.pl

(...) sprawne poruszanie się po gryfie w szeroko pojętej muzyce metalowej Inne: Zespół istnieje od wielu lat. Mamy na koncie nagranych kilka płytek. Pod tym linkiem można odsłuchać utwór promujący najnowszy nie (...)

małopolskie,

[olsztyn] Zespol weselny szuka gitarzysty

forum-gitara.pl

Zespoł weselny poszukuje gitarzysty z Olsztyna. Wszelkie szczegoly na PW

warmińsko-mazurskie, Olsztyn

Szukam gitarzysty i wokalistki do zespołu - Żywiec / Milówka

forum.muzyczny.pl

Poszukuje gitarzysty wokalistki, z okolic: Żywca, Milówki, Węgierskiej Górki, Rajczy, Istebnej do zespołu grającego imprezy okolicznościowe. Czego oczekuje: - Uczciwości, zaangażowania i chęci doskonalenia swoich umiejętności. (...)

śląskie, Żywiec

[WROCŁAW, okolice, zespół blues rockowy szuka basisty lub kontrabasisty]

basoofka.net

Zespół bluesrockowy szuka basisty . W zespole aktualnie jest gitarzysta i perkusista(względnie harmonijkarz). Gramy (...) utwory, improwizujemy, rzadko covery. Atutem zespołu jest świetny wokal gitarzysty, ogromna przestrzeń do grania, kreatywność, zespół szybko rozwijający się. Z perspektywą kręcenia teledysków i organizacją (...)

dolnośląskie, Wrocław

[Radziejów i okolice] Zespół szuka gitarzysty albo basisty

gitarzysci.pl

(...) koncerty? Na tłumy groupies po koncertach? Tak, my też nie :D Także, Zespół The Rams szuka gitarzysty bądź basisty na stałą współpracę. Gramy rocka + czasami lżejszy (...) sala prób mieści się w Osięcinach (woj.Kujawsko-Pomorskie), także szukamy kogoś, kto ma na tyle blisko, żeby bez problemu dojeżdżać. Mamy po 17 lat- szukamy kogoś w podobnym wieku, tak 15-20 lat. (...)

kujawsko-pomorskie, Radziejów

Szukamy klawiszowca lub gitarzysty do własnej muzyki

szukam-muzyka.pl

(...) alternative rock i elektro pop, poszukują osoby (klawiszowca lub komputero-gitarzysty) z pomysłami, która byłaby chętna do współpracy przy tworzeniu muzyki jak w załączonym linku. Czekamy na osobę, której (...)

mazowieckie,

szukam zespolu

ogloszenia-muzyczne.pl

hej gram na perkusji szukam gitarzysty,basisty,klawiszowca.Do stworzenia zespol weselnego ewentualnie rocowego.Jesli chodzi o sale prob trzeba by bylo poszukac. Mieszkam okolice Strzelec Krajenskich moj numer 721031xxx

lubuskie,

[Kraków]Zespół death-metal szuka gitarzysty/wokalisty

basoofka.net

Witam. Zespół death-metalowy poszukuje gitarzysty solowego oraz wokalisty (a najlepiej osobę łączącą te dwie funkcje). Obecny skład: gitara rytmiczna, bas, perkusja. Średnia (...)

małopolskie, Kraków
1234567891011...14