Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

135 wyników .

POSZUKUJĘ GITARZYSTY (Warszawa)

szukam-muzyka.pl

(...) duże doświadczenie, jak na 16-latka. W Warszawie planuję założyć zespół się będzie pomieszaniem różnych stylów muzycznych, między innymi zespołów: Coldplay, Foals, Two Door Cinema Club itd. idąc w stronę tej charakteryzacji i brzmień muzycznych. Mam za sobą wiele występów (...)

mazowieckie,

Chciałabym założyć zespół w klimacie rocka gotyckiego

rockmyband.pl

Śpiewam amatorsko, szuka gotyckiego, symfonicznego. Inspiruje mnie Closterkeller, Artrosis, Epica. Szukam gitarzysty, klawiszowca, perkusisty. Może uda się stworzyć zespół?

małopolskie, Kraków

[Radziejów i okolice] Zespół szuka gitarzysty albo basisty

gitarzysci.pl

(...) koncerty? Na tłumy groupies po koncertach? Tak, my też nie :D Także, Zespół The Rams szuka gitarzysty bądź basisty na stałą współpracę. Gramy rocka + czasami lżejszy (...) sala prób mieści się w Osięcinach (woj.Kujawsko-Pomorskie), także szukamy kogoś, kto ma na tyle blisko, żeby bez problemu dojeżdżać. Mamy po 17 lat- szukamy kogoś w podobnym wieku, tak 15-20 lat. (...)

kujawsko-pomorskie, Radziejów

Zespół Szuka Gitarzysty!!!

olx.pl

(...) jeszcze okazji zobaczyć ani usłyszeć. Obecnie do swojego bandu poszukuje gitarzysty i basisty z Warszawy lub okolic. Szukam ludzi, którzy mają doświadczenie. Projekt, który tworzę to Tribute Band - Rage Against The Machine! Dlaczego R.A.T.M.? Przede (...)

mazowieckie, Warszawa

Szukam osób do stworzenia zespołu

szukam-muzyka.pl

Hej, szukam osób, chętnie z doświadczeniem które chciałyby założyć zespół. Szukam gitarzysty, klawiszowca, perkusisty. Interesują mnie klimaty rocka, gotyku, metalu symfonicznego. Nie jestem profesjonalistką, nie mam doświadczenia, (...)

małopolskie,

This great end poszukuje gitarzysty

forum.muzyczny.pl

This great end poszukuje gitarzysty Szukamy osoby, która: - wie co to jest post-rock i chce lub gra w nurcie szeroko (...) swobodne występy sceniczne oraz grę z metronomem - chce być częścią zespołu, a nie jego liderem czy muzykiem sesyjnym - jest właścicielem własnego (...) w sprawach logistyczno organizacyjno merytorycznych oznacza to bycie w zespole, a nie obok niego oraz wspólną pracę na rzecz jego wszechstronnego rozwoju - jest mieszkańcem Wrocławia lub okolic inne lokalizacje (...)

dolnośląskie, Wrocław

Szukam gitarzysty.

rockmyband.pl

Witam, poszukuje gitarzysty elektrycznego do powaznego zespołu. Gramy tylko i wyłącznie własną muzykę. Jesteśmy młodzi, ale Perspektywy (...) zależny mi na zaangażowaniu, chęci współpracy. Inspirujemy się takimi zespołami jak The National czy Ben Howard. Robi się poważnie, dlatego czekam tylko na poważne propozycje. Jeżeli jesteś zainteresowany (...)

śląskie, Katowice

Do gitarzysty!!!

szukam-muzyka.pl

(...) także umiejętność gry na drugim instrumencie( saksofon, skrzypce) Inne: Zespół z wieloletnim doświadczeniem, poszukuje gitarzysty, do stałej współpracy w celach zarobkowych( wesela, festyny, bankiety, przyjęcia).Preferencje: mile widziany wokal, a także (...)

małopolskie,

Szukam gitarzysty.

szukam-muzyka.pl

Mile widziane. Inne: Zespół weselno-komercyjny szuka gitarzysty elektyczna, akustyczna, lub basowa) z wokalem męskim do współpracy. Zespół swoją renomę, oraz zabukowane długoterminowe weekendy na 2016 i 2017 rok. Szukamy osoby: odpowiedzialnej, rzetelnej, otwartej z chęciami do pracy, dyspozycyjnej (podkreślam mocno to słowo ponieważ gramy czesto (...)

lubuskie,

szukamy gitarzysty

myguitar.fora.pl

szukamy gitarzystki lub gitarzysty w wieku od 15 lat w stylu rockowym z okolic Żuromin- mława-Sierpc z mozliwoscia dojazdu. Piszcie na maila. (...)

mazowieckie, Żuromin
1234567891011...14