Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

138 wyników .

Gitarzysta do rockowego zespoły poszukiwany

olx.pl

Szukam gitarzysty do rockowego zespołu

mazowieckie, Warszawa

[Lublin] Zespół szuka gitarzyst(ki) i saksofonisty(tki)

forum.muzyczny.pl

Poszukjemy gitarzysty(tki) oraz saksofonisty(tki) do założenia zespołu pop/rock z kobiecym wokalem. W tej chwili jest sekcja rytmiczna (perkusja (...) nastąpi chcemy mieć przygotowaną część instrumentalną. Informacja dla gitarzysty(tki): W składzie planowana jest tylko jedna gitara. Twoją rolą będzie przede wszystkim podanie harmonii (akordu). W kilku utworach (...)

lubelskie, Lublin

Gitarzyści szukają muzyków - tworzymy nowy zespół

gumtree.pl

(...) z doświadczeniem i własnym sprzętem a także salą prób, poszukuje gitarzysty basowego oraz perkusisty. Nasze klimaty to classic rock, hard rock, blues, blues/rock, britpop, z nastawieniem na granie tylko własnego (...)

wielkopolskie, Poznań

Chciałabym założyć zespół w klimacie rocka gotyckiego

rockmyband.pl

Śpiewam amatorsko, szuka gotyckiego, symfonicznego. Inspiruje mnie Closterkeller, Artrosis, Epica. Szukam gitarzysty, klawiszowca, perkusisty. Może uda się stworzyć zespół?

małopolskie, Kraków

Szukam gitarzysty.

szukam-muzyka.pl

Mile widziane. Inne: Zespół weselno-komercyjny szuka gitarzysty elektyczna, akustyczna, lub basowa) z wokalem męskim do współpracy. Zespół swoją renomę, oraz zabukowane długoterminowe weekendy na 2016 i 2017 rok. Szukamy osoby: odpowiedzialnej, rzetelnej, otwartej z chęciami do pracy, dyspozycyjnej (podkreślam mocno to słowo ponieważ gramy czesto (...)

wielkopolskie,

This great end poszukuje gitarzysty

forum.muzyczny.pl

This great end poszukuje gitarzysty Szukamy osoby, która: - wie co to jest post-rock i chce lub gra w nurcie szeroko (...) swobodne występy sceniczne oraz grę z metronomem - chce być częścią zespołu, a nie jego liderem czy muzykiem sesyjnym - jest właścicielem własnego (...) w sprawach logistyczno organizacyjno merytorycznych oznacza to bycie w zespole, a nie obok niego oraz wspólną pracę na rzecz jego wszechstronnego rozwoju - jest mieszkańcem Wrocławia lub okolic inne lokalizacje (...)

dolnośląskie, Wrocław

Postpunkowe SAWANTY szukagitarzysty

gumtree.pl

Szukamy gitarzysty do zreanimowanej właśnie kapeli SAWANTY . (www.facebook.com/sawantyzespol postpunk , rock , punk , ale nie zamykamy się w tym. Potrzebujemy drugiego gitarzysty , który będzie pełnił funkcję czasem gitarzysty rytmicznego, a czasem (...) do 25 lat. Dajemy w zamian świetny klimat i możliwość realizowania w zespole również swoich pomysłów muzycznych. Mamy salkę na obrzeżach Poznania - dojeżdżamy samochodem - i plany na koncerty i rejestrowanie (...)

wielkopolskie, Poznań

Zespół poszukuje gitarzysty/basisty na wesela/zabawy/bankiety/itp

szukam-muzyka.pl

Poszukujemy gitarzysty lub basisty, najlepiej śpiewającego, z własnym sprzętem, potrafiącego (...) solówki, mile widziane doświadczenie w grze na gitarze Inne: Dopiero tworzymy zespół, do grania na weselach/zabawach/bankietach/dancingach/itp więc wszystko jest jeszcze do dopracowania, aczkolwiek my wiemy co i (...)

lubelskie,

Harmonijkarz i gitarzysta szuka roboty - Warszawa/Opolskie

blues.com.pl

(...) harmonijkarz/gitarzysta z Warszawy/Pruszkowa oraz okolic Nysy (czesto tam bywam) szuka: - osób do stworzenia zespołu (szczegolnie gitarzysty) -zespołu, w którym brakuje harmonjkarza badz gitarzysty (najlepiej prowadzącego). Chcę storzyć materiał i poprostu go grać przed publiką, ewentualnie przedstawiać swoje umiejętności (...)

małopolskie, Kraków

Gitarzysta , wokalistka

olx.pl

Gitarzysta solowy i wokalistka , zakładamy nowy zespół .Szukamy perkusisty, basisty i gitarzysty. Jesteśmy z Łodzi .

łódzkie, Łódź
1234567891011...14