Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

136 wyników .

[Lublin] Zespół szuka gitarzysty

gitarzysci.pl

Zespół pop/rock z Lublina poszukuje gitarzysty. Średnia wieku w zespole to ok. 30 lat. W składzie planowana jest tylko jedna gitara. Twoją rolą będzie przede wszystkim podanie harmonii (akordu). (...)

lubelskie, Lublin

Szukam ekipy do zespołu w klimatach Skillet

rockmyband.pl

Hej wszystkim muzykalnym :) Szukam ekipy, z którą będę mogła założyć zespół w klimatach Skillet. Granie głównie w drop C i drop C#, ale jestem też (...) poważne podejście do tematu no i banan na twarzy. Poszukuje: drugiego gitarzysty, basisty, perkusisty oraz wokalisty. Pozdrawiam.

zachodniopomorskie, Szczecin

Perkusista z Olsztyna szuka kapeli

szukam-muzyka.pl

(...) jednego koncertu, po prostu rozlatywały się. Inne: Oczekuję kapeli - nie gitarzysty czy basisty, który zaoferuje tworzenie zespołu. Chcę przynajmniej dwóch ludzi, którzy już mają salkę gdzie mogę spokojnie wprowadzić sprzęt i grać.Sprzęt oczywiście (...)

warmińsko-mazurskie,

[Białystok] Gitarzysta post-metal/rock hardcore

forum-gitara.pl

Post-metalowy (z różnymi wpływami) zespół Dirend poszukuje drugiego gitarzysty efektów) lub dobry multiefekt. Mamy salę prób i kilka własnych utworów. Szukamy też człowieka, który sam pisze po trochu muzykę. Mamy 20-24 lata. Inspiracje: Inspiracje: Rosetta, Blindead, Neurosis, Tides (...)

podlaskie, Białystok

Szukamy gitarzysty - Wrocław

szukam-muzyka.pl

Zespół Lifephobia szuka gitarzysty.Posłuchaj na www.lifephobia.com i jeśli Cię interesuje daj znać [emailprotected] Próby odbywają sie we Wrocławiu Dodatkowy (...)

dolnośląskie,

[Bydgoszcz/okolice] Szukamy gitarzysty oraz wokalisty

gitarzysci.pl

Szukamy ludzi z okolic Bydgoszczy, których zainteresuje gra w zespole death/metalcorowym. Szukamy wokalisty oraz gitarzysty rytmicznego (lub 2 w 1). Reszta składu jest. Więcej info Pw

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

GITARZYSTA_WARSZAWA_METAL

rockmyband.pl

Zespół szuka doświadczonego gitarzysty, gotowego do częstego grania koncertów i regularnego ćwiczenia. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość.

mazowieckie, Warszawa

Szukam gitarzysty i wokalistki do zespołu - Żywiec / Milówka

forum.muzyczny.pl

Poszukuje gitarzysty wokalistki, z okolic: Żywca, Milówki, Węgierskiej Górki, Rajczy, Istebnej do zespołu grającego imprezy okolicznościowe. Czego oczekuje: - Uczciwości, zaangażowania i chęci doskonalenia swoich umiejętności. (...)

śląskie, Żywiec

Zespół rockowo-metalowy poszukuje

szukam-muzyka.pl

Poszukujemy muzyków od 10 do 24 z wyjatkiem moze byc 25.Poszukujemy gitarzysty prowadzacego nie rytmicznego.Jestesmy z Tarnowa odpowiada nam okolice Tarnowa i dojeżdżanie do Krakowa. Dodatkowy kontakt: nr.787-072-xxx (...)

małopolskie,

Poszukiwany gitarzysta - W-wa

rockowisko.pl

Zespół hard heavy z Warszawy poszukuje gitarzysty, nie amatora nie wirtuoza a rzemieślnika. Gramy systematycznie 1xtydzień w składzie voc+git+dr+bas. 8 kawałków autorskich gotowych (...)

mazowieckie, Warszawa
1234567891011...14