Popularne miasta:

Warszawa
Wrocław
Kraków
Gdańsk
Poznań
Łódź
Lublin
Katowice
Rzeszów
Bydgoszcz
Bielsko-Biała
Kielce
Nowy Sącz
Białystok
Szczecin
Częstochowa
Olsztyn
Toruń
Tarnów
Gliwice
Gdynia
Zielona Góra
Dębica
Radom
Ruda Śląska
Sosnowiec
Tomaszów Mazowiecki
Bytom
Zamość
Legnica
Opole


302 wyników.

Gitarzysta poszukiwany

szukam-muzyka.pl

Zespół grający ogólnie pojętego rocka (z tendencją bardziej punk niż hard) szuka gitarzysty/gitarzystki do wykorzystania również w chórkach. Mamy doświadczenie sceniczne w postaci kilkudziesięciu koncertów, jedną (...)

(mazowieckie, ), 2014-07-26

Zespół Kali-Gula szuka muzyków

rockmyband.pl

Zespół Kali-Gula z Biłgoraja (woj. lubelskie), grający rock-metal, poszukuje gitarzysty i basisty. Wymagania: - doświadczenie, - własny sprzęt, - poczucie humoru (...) lat (żeby nie było problemu z rodzicami jak się jedzie grać koncert). Zespół oferuje darmową salę prób i nocleg w razie bardzo udanej próby.

(lubelskie, Biłgoraj), 2014-07-15

GITARZYSTA_WARSZAWA_METAL

rockmyband.pl

Zespół szuka doświadczonego gitarzysty, gotowego do częstego grania koncertów i regularnego ćwiczenia. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość.

(mazowieckie, Warszawa), 2014-07-06

Bas, Wokal, Gitara

szukam-muzyka.pl

Początkujący muzycy w składzie: piano, perkusja, gitara rytmiczna. Szukają basisty, gitarzysty prowadzącego oraz wokalu. Do nowo powstającego zespołu. Od samego początku nastawiamy się na granie własnych kawałków coś w stylu: Nightwish, Sabaton, Skillet, Within Temptation. (...)

(dolnośląskie, ), 2014-07-04

Chciałabym założyć zespół w klimacie rocka gotyckiego

rockmyband.pl

Śpiewam amatorsko, szuka gotyckiego, symfonicznego. Inspiruje mnie Closterkeller, Artrosis, Epica. Szukam gitarzysty, klawiszowca, perkusisty. Może uda się stworzyć zespół?

(małopolskie, Kraków), 2014-06-19

WOKALISTKA SZUKA ZESPOŁU LUB GITARZYSTY/KLAWISZOWCA

szukam-muzyka.pl

Po 3 latach współpracy mój dawny zespół się rozpadł. Nie chcę rezygnować ze śpiewania, dlatego szukam instrumentalistów chętnych do gry w wieku od 18-30 lat, lub osoby grającej na gitarze do duetu, czy klawiszach.Gatunek w zasadzie (...)

(śląskie, ), 2014-06-08

Szukam osób do stworzenia zespołu

szukam-muzyka.pl

Hej, szukam osób, chętnie z doświadczeniem które chciałyby założyć zespół. Szukam gitarzysty, klawiszowca, perkusisty. Interesują mnie klimaty rocka, gotyku, metalu symfonicznego. Nie jestem profesjonalistką, nie mam doświadczenia, (...)

(małopolskie, ), 2014-05-29

[LUBLIN] Poszukiwany gitarzysta

gitarzysci.pl

Świeżo powstający zespół z Lublina szuka sprawnego gitarzysty. W planach mamy granie lekkiego rocka z różnymi dodatkami (zobaczymy co wyjdzie w praniu )). Nie wymagamy wykształcenia muzycznego (...)

(lubelskie, Lublin), 2014-05-16

Nieaktulane - [LUBLIN] Poszukiwany gitarzysta

gitarzysci.pl

Świeżo powstający zespół z Lublina szuka sprawnego gitarzysty. W planach mamy granie lekkiego rocka z różnymi dodatkami (zobaczymy co wyjdzie w praniu )). Nie wymagamy wykształcenia muzycznego (...)

(lubelskie, Lublin), 2014-05-16

Kraków-poszukiwany gitarzysta

szukam-muzyka.pl

Poszukujemy gitarzysty. A właściwie nie tyle gitarzysty ile człowieka grającego dobrze na gitarze. Nie ma ty być wirtuoz ani (...) ?nie?. Jeśli po kilku wspólnych próbach poczujesz, że nie pasujesz do zespołu to trzeba to będzie powiedzieć. A jeśli zdarzy się, że będziesz chciał poważnie podejść do tematu to chętnie powitamy (...)

(małopolskie, ), 2014-04-28
1234567891011...31