Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

617 wyników .

Szukamy basisty, gitarzysty i klawiszowca do zespołu rock / blues

olx.pl

(...) głównie dla własnej satysfakcji i przyjemności, ale nie wykluczamy publicznych występów. Szukamy ludzi, którzy poważnie podchodzą do muzyki, czują bluesa i chcą robić konkretną muzykę.

lubelskie,

Flecistka

szukam-muzyka.pl

(...) najlepiej we Wrocławiu i jego okolicach, chętnie dołączę też do jakiegoś interesującego zespołu grającego niezarobkowo.

dolnośląskie,

Saksofonista-Wokalista

szukam-muzyka.pl

(...) repertuar. Link:http://aivana.wrzuta.pl/film/5jEP4WA8BOk/crazy_love_-_a_r_t_u_r Inne: Poszukuję zespołu z rejonu łódzkiego z którym mógłbym grać zarobkowo wesela i inne imprezy okolicznościowe. Dodatkowy kontakt: (...)

łódzkie,

Zespół poszukuje perkusisty do zespołu grającego gatunek zbliżony do gothic metalu oraz symfoniczneg

szukam-muzyka.pl

Perkusista musi mieć przynajmniej podstawowe umiejętności gry na tym instrumencie, powinien mieć przy sobie zestaw talerzy (jakie to już zależy od muzyka, oraz stopę wraz z twin em (jeżeli gra na podwójnej co jest mile widziane), muzyk dodatkowe informacje otrzyma po skontaktowaniu się z nami Inne: Nasz zespół istnieje od początku stycznia, każdy z muzyków ma doświadczenie (...)

podkarpackie,

Wrocław szukam wokalistki grającej na skrzypcach

forum.muzyczny.pl

Do zespołu - eventy, wesela. Dobry wokal jest tu podstawą, skrzypce dodatkiem. Umiejętności konferansjersko-animatorskie mile widziane. (...)

dolnośląskie, Wrocław

wokalistka szuka

rockmyband.pl

Szukam zespołu zarobkowego Posiadam własny repertuar Chętnie i szybko uczę się nowych numerów Mój tel. kontaktowy 607 869 xxx

małopolskie, Kraków

[Gliwice] Gitarzysta szuka zespołu

forum-gitara.pl

Cześć Szukam kapeli z Gliwic i okolic w klimatach hard, heavy, może być i gotyk oraz lekki rock. Gram przede wszystkim dla przyjemności i (...)

śląskie, Gliwice

WOKALISTA CASTING

szukam-muzyka.pl

CASTING NA WOKALISTĘ DO ZESPOŁU ALOUD!!!Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana śpiewaniem w zespole rockowym koniecznie przyjdź na casting!Data: 28 (...)

mazowieckie,

młoda wokalista poszukuje zespołu

szukam-muzyka.pl

(...) zawsze, potrafię dopasować głos do danego gatunku muzycznego, ponieważ się nie ograniczam. szukam osób w podobnym wieku do mnie i wiedzących czego chcą. Dodatkowy kontakt: numer gg 188538xxe-mail [emailprotected]

łódzkie,

[Kielce] Gitarzysta szuka zespołu (demo)

forum-gitara.pl

Witam. Szukam jakiegoś zespołu, może być ambitny, albo mało ambitny, taki żeby sobie pobrzdąkać, chociaż preferuję granie na poważnie. Jako demo wysyłam (...)

świętokrzyskie, Kielce
1234567891011...62