Popularne miasta:

Warszawa
Wrocław
Kraków
Gdańsk
Poznań
Łódź
Lublin
Katowice
Rzeszów
Bydgoszcz
Bielsko-Biała
Kielce
Nowy Sącz
Białystok
Szczecin
Częstochowa
Olsztyn
Gliwice
Toruń
Tarnów
Gdynia
Zielona Góra
Dębica
Radom
Ruda Śląska
Sosnowiec
Tomaszów Mazowiecki
Zamość
Bytom
Legnica
Opole


1873 wyników.

Poszukuję zespołu-WWA

szukam-muzyka.pl

Czesc,wokalistka lat 18 z warszawy szuka zespolu w klimatach zbliżonych do Coldplay. Bardzo chetnie rozwaze kazda propozycje, wiecej informacji na priv. Pozdrawiam Dodatkowy (...)

(mazowieckie, ), 2014-10-08

Gitarzysta dołączy do zespolu weselno-eventowego

szukam-muzyka.pl

(...) muzycznym, mam umiejętności, potrafię improwizować, lubię każdy rodzaj muzyki. Inne: Poszukuje zespołu weselno-eventowego z Lublina lub okolic w celu poważnego, zarobkowego grania. Mam doświadczenie i profesjonalny sprzęt gitarowy (...)

(lubelskie, ), 2014-10-06

[Wrocław] Szukam zespołu

perkusja.org

Jestem perkusistą, mam 22 lata i szukam osób w podobnym wieku, które mają pomysł na muzykę. Zależy mi na czymś ambitnym, co rozwija się i jest oryginalne. Klimaty (...)

(dolnośląskie, Wrocław), 2014-10-06

Skrzypaczka do zespolu/ na statek

szukam-muzyka.pl

(...) dziedzinie to nagranie do filmu w The Abbey Road Studios w Londynie Inne: Jak wspomnialam w tytule, szukam glownie zespolu zarobkowego. Interesuja mnie zarowno zespoly grajace muzyke rozrywkowa jak i klasyczne kwartety/tria/duetyNiemniej jestem otwarta (...)

(mazowieckie, ), 2014-10-01

poszukiwany nauczyciel na śląsku...

sax.fora.pl

...z Katowic, Bytomia lub okolicy do gry na tenorze. Chodzi głównie o jazz i improwizację. Będę wdzięczny za propozycje... Pozdr.

(śląskie, Katowice), 2014-09-28

Szczecin. potzrebni gitarzysci

gitarzysci.pl

Szukam gitarzystów (w wieku 19-23 lat) do zespołu ze Szczecina i okolic (nie, to nie jest zaden punk). Gram na basie i tworze zespol od podstaw. Szukam ludzi umiejących grać, kreatywnych, z własnym sprzetem w razie koncertów. Mam do dyspozycji raz w tygodniu salke ze sprzetem (...)

(zachodniopomorskie, Szczecin), 2014-09-25

Perkusista szuka zespołu-wesela.Bydgoszcz

szukam-muzyka.pl

(...) Bydgoszczy z wieloletnim doświadczeniem koncertowym jak i chałturniczym chętnie dołączy do zespołu grającego zarobkowo. W zależności od potrzeb posiadam perkusję akustyczną i elektroniczną. Granie połączone ze śpiewaniem (...)

(kujawsko-pomorskie, ), 2014-09-17

Gitarzysta szuka zespołu - Kielce (demo)

gitarzysci.pl

Witam. Szukam jakiegoś zespołu, może być ambitny, albo mało ambitny, taki żeby sobie pobrzdąkać, chociaż preferuję granie na poważnie. Jako demo wysyłam (...)

(świętokrzyskie, Kielce), 2014-09-16

[Lublin] Szukam ludzi do projektu rockowego

gitarzysci.pl

Witam. Szukam ludzi do stworzenia projektu w okolicach Lublina. Chodzi o stworzenie zespołu rockowego(cięższe brzmienie) z materiałem na koncerty. Potrzebuje drugiej mięsistej gitary, jebutnego basu, magicznego wokalu (...)

(lubelskie, Lublin), 2014-09-11

Klawiszowiec

szukam-muzyka.pl

(...) konfiguracjach : bogate doświadczenie i profesjonalne klawisze. Inne: dołączę do weselnego zespołu muzycznego Dodatkowy kontakt: kontakt: Kielce, tel. 669-869-xxx

(świętokrzyskie, ), 2014-09-10
1234567891011...188