Popularne miasta:

Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Szczecin
Kielce
Łódź
Katowice
Gdańsk
Lublin
Rzeszów
Częstochowa
Bielsko-Biała
Gdynia
Łask
Białystok
Bydgoszcz
Olsztyn
Zielona Góra
Kalisz
Opole
Tarnowskie Góry
Tychy
Gliwice
Nowe
Ruda Śląska
Sosnowiec
Toruń
Świdnica
cała Polska
Gorzów Wielkopolski

442 wyników .

Mazowsze- Wawa zach i okolice - perkusista szuka zespołu

perkusja.org

(...) sprzęt akustyczny (oraz w razie potrzeby małą salę do prób wykonaną w garażu z wygłuszeniem). Szukam zespołu - wesela i inne eventy (min. sylwester itp.), a także możemy grać po klubach. Dołączę do zespołu na stałe lub na krótko (np. na zastępstwo). Jestem bardzo kulturalny, potrafię grać z innymi. Z własnym autem, bardzo mobilny (...)

(mazowieckie, Błonie), 2015-09-06

Osoby lub zespołu...

szukammuzyka.pl

która/rzy sama komponuje lub przynajmniej ma gotowy pomysł na wykonywane utwory. Chciałaby współpracować ze stosunkowo sprawnym gitarzystą klasycznym o sporym doświadczeniu.

(mazowieckie, Warszawa), 2015-09-04

Giatrzysta dołączy do zespołu weselnego

szukam-muzyka.pl

Gitarzysta z 15letnim stażem gry,własnym sprzętem, dołączy do zespołu weselnego. Inne: Gitarzysta z 15letnim stażem gry,własnym sprzętem, dołączy do zespołu weselnego. Dodatkowy kontakt: Interesuję mnie zespół grający zarobkowo.

(świętokrzyskie, ), 2015-09-02

Poszukuje muzykow do zespolu

szukammuzyka.pl

Jestem poczatkujaca wokalistka i szukam muzykow zainteresowanbych graniem muzyki niezgodnej z dzisiejszymi trendami, inspirujac sie muzyka z poprzednich dekad. Bez zadnej (...)

(pomorskie, ), 2015-09-01

Aktywny kwartet rockowy szuka Basisty !

szukam-muzyka.pl

(...) opolskiego, dolnośląskiego lub śląskiego, ze względu na dystanse. Do ogarnięcia jest 20 numerów zespołu plus 5 coverów. Facebook - soldmysoulmusic.www.soldmysoul.pl Inne: Poszukujemy basisty mającego (...) tygodniowo, a na początku by szybko ogarnąć dotychczasowy materiał dwa spotkania w tygodniu.Szukamy kogoś kto bardzo lubi starą stylistykę, umiejętność improwizacji mile widziana. Więcej info na telefon. Strona WWW: http://www.soldmysoul.pl (...)

(dolnośląskie, ), 2015-08-31

projekty muzyczne

szukam-muzyka.pl

Szukam ludzi do wszelkich projektów muzycznych, zespołu, duetu gitarowego. Strona WWW: https://www.youtube.com/user/kawka102/videos

(pomorskie, ), 2015-08-31

Wokalistka szuka zespołu!

pajeczyna.pl

Mam 20 lat. Szukam zespołu rockowego.

(podkarpackie, Rzeszów), 2015-08-23

Zespół poszukuje basisty

szukam-muzyka.pl

Poszukujemy basisty do nowopowstającego zespołu w wieku 20-30 lat. Stale rozwijamy swój własny, autorski materiał, czasem sięgamy po covery. Poruszamy się po tematach około (...)

(dolnośląskie, ), 2015-08-21

Wokalista szuka zespołu

szukammuzyka.pl

Witam. Jestem młodym wokalistą, który poszukuje zespołu. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tej branży, lecz muzyka to moja pasja i to się najbardziej w tym wszystkim liczy. Umiem (...)

(kujawsko-pomorskie, Włocławek), 2015-08-14

warszawa. poszukiwany ktos na klawisze (pop/rock)

szukam-muzyka.pl

Siemka. Poszukujemy kogos na klawisze do formujacego sie zespolu. Muza to jeden wielki około rockowy mix. Phil Collins spotyka Nickelbacka, wpadaja po Lady Gage i ida na koncert Queen do ktorego (...)

(mazowieckie, ), 2015-08-08
1234567891011...45