Popularne miasta:

Warszawa
Wrocław
Kraków
Gdańsk
Poznań
Lublin
Łódź
Katowice
Rzeszów
Bydgoszcz
Bielsko-Biała
Kielce
Nowy Sącz
Białystok
Szczecin
Częstochowa
Olsztyn
Gliwice
Gdynia
Toruń
Tarnów
Zielona Góra
Radom
Dębica
Ruda Śląska
Sosnowiec
Tomaszów Mazowiecki
Zamość
Bytom
Legnica
Dąbrowa Górnicza


1985 wyników.

Szukam osób do stworzenia zespołu !

szukam-muzyka.pl

Szukamy osób które chciałaby stworzyć zespół muzyczny. Śpiewamy amatorsko ale chcemy się rozwijać potrzebujemy ludzi którzy chcą (...)

(śląskie, ), 2015-01-02

[Wolsztyn] Szukamy perkusisty do zespołu zarobkowego

perkusja.org

Szukamy perkusisty do zespołu zarobkowego - wesela, zabawy itp. Najlepiej z okolic Wolsztyna, Grodziska Wlkp., Nowego Tomyśla Więcej na PW

(wielkopolskie, Wolsztyn), 2014-12-30

Perkusista szuka zespołu - Siemianowice Śląskie/Śląsk

perkusja.org

(...) widziane). Styl muzyczny - dowolny, byleby nieprzeciętnie, z jajem i na odpowiednim poziomie. Szukam po prostu dobrych, osłuchanych i wyćwiczonych muzyków, chcących stworzyć coś dobrego/ciekawego/oryginalnego a przede wszystkim (...)

(łódzkie, Łask), 2014-12-24

Nauka gry przez internet

sax.fora.pl

Witam. Mieszkam w małej miejscowości Darłowo (Zachodniopomorskie koło Koszalina nad morzem). Przygodę z saksofonem zacząłem 10 lat temu w wieku 50 lat. Pracuję w hotelarstwie i na jednej z imprez saksofonista mnie zauroczył. Kupiłem jakiś używany saksofon altowy i zapisałem się do szkoły Yamaha w Koszalinie. Uczył mnie 20 letni nauczyciel. Pobierałem tam lekcje raz (...)

(zachodniopomorskie, Darłowo), 2014-12-19

Perkusista szuka zespołu (Katowice)

perkusja.org

Witam Szukam zespołu grającego szeroko pojętą muzykę rockową posiadającego własną salkę prób oraz skompletowany skład oprócz oczywiście (...)

(śląskie, Katowice), 2014-12-09

Szukasz zespołu? Szukasz muzyka?

szukam-muzyka.pl

(...) bardziej sztampowo gitarzysta czy basistka.Szukasz ludzi do wyjątkowego, odjechanego projektu? Do zespołu na stałe? Na zastępstwo? Być może to Twoja szansa.UWAGA! Liczba miejsc ograniczona - tylko wcześniejsze zgłoszenie gwarantuje (...)

(małopolskie, ), 2014-12-05

Wokalistka do grania eventowego

szukam-muzyka.pl

Poszukiwana wokalistka do zespołu. Granie imprezowe typu wesela.Repertuar zarówno w języku polskim jak i angielskim. Nienaganna prezencja i brak nałogów. Najlepiej (...)

(śląskie, ), 2014-12-05

WOKALISTA CASTING

szukam-muzyka.pl

CASTING NA WOKALISTĘ DO ZESPOŁU ALOUD!!!Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana śpiewaniem w zespole rockowym koniecznie przyjdź na casting!Data: 28 (...)

(mazowieckie, ), 2014-12-05

Poszukiwany PERKUSISTA do grupy OTHERSIDE

szukam-muzyka.pl

(...) doświadczenie. PRÓBY ODBYWAJĄ SIĘ W ŁUKOWIE! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!! WSZYSTKIE INFO NA TEMAT ZESPOŁU ZNAJDZIECIE NA FANPAGE! Inne: Mamy salkę z bębnami, oraz innym potrzebnym sprzętem do grania. (...) Nazwa w wolnym tłumaczeniu ?inna strona? odzwierciedla to, co jest ukryte w każdym z członków zespołu. Podczas ich dotychczasowej działalności na scenie muzycznej mieli zaszczyt supportować takie zespoły jak: WBH, Poparzeni Kawą (...)

(lubelskie, ), 2014-12-05

Szukam osób chętnych do grania w stylu Happysad

szukam-muzyka.pl

Szukam osób chętnych do stworzenia zespołu Jestem z okolic Zagłębia Dąbrowskiego, mam możliwość załatwienia salki z wyposażeniem. Szukam osób, które są chętne do gry, mają chociaż minimalne pojęcie o muzyce. Sam gram na gitarze. Piszę teksty i tworzę muzykę. (...)

(śląskie, ), 2014-12-05
1234567891011...199