Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

622 wyników .

Szukam akordeonisty wokalisty tki

forum.muzyczny.pl

Witam do zespołu weselnego poszukuje osoby grającej na akordeonie, przydałby się też jakiś wokal. Województwo łódzkie, łowicz, łódż głowno, (...)

łódzkie, Łowicz

SALA PRÓB - Rumia

blues.com.pl

Szukam zespołu do regularnego grania. Jest sprzęt do składu gitara - bas - wokal - perkusja ale można wstawić własny. Miejsce jest bezpieczne, (...)

pomorskie, Rumia

Zespół poszukuje basisty/basistki - Gdańsk

forum.muzyczny.pl

(...) własne utwory w klimatach soft-pop-rock. Mamy własny repertuar, nad którym pracujemy. Raczej nie szukam dlatego dużo czasu poświęcamy na próby i naukę, przy czym świetnie się bawimy. W skład zespołu wchodzą: wokalistka, perkusista, klawisze i gitarzysta. Zapraszamy do współpracy.

pomorskie, Gdańsk

[PIŁA] gitarzysta szuka ludzi do grania

forum-gitara.pl

Szukam ludzi do sformowania składu, bądź dołączę do zespołu. Gram różną muzę, od bluesa i rock rolla aż po nowoczesny ciężki rock, ale raczej bez diabłów. (...) wszystkie propozycje Zajmuję się też amatorsko mixem i masteringiem, jeśli chcesz nagrać demo zespołu, to możemy się dogadać

wielkopolskie, Piła

Poszukiwany PERKUSISTA do grupy OTHERSIDE

szukam-muzyka.pl

(...) doświadczenie. PRÓBY ODBYWAJĄ SIĘ W ŁUKOWIE! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!! WSZYSTKIE INFO NA TEMAT ZESPOŁU ZNAJDZIECIE NA FANPAGE! Inne: Mamy salkę z bębnami, oraz innym potrzebnym sprzętem do grania. (...) Nazwa w wolnym tłumaczeniu ?inna strona? odzwierciedla to, co jest ukryte w każdym z członków zespołu. Podczas ich dotychczasowej działalności na scenie muzycznej mieli zaszczyt supportować takie zespoły jak: WBH, Poparzeni Kawą (...)

lubelskie,

Gitarzysta Poszukuje Zespołu lub Muzyków do Ćwiczeń [ Kraków ]

szukam-muzyka.pl

1 rok - Zespół Coverowy *** 3 Lata - Gitara Rytmiczna.*** Chodzę jeszcze na lekcje wokalne ale na określenie mnie wokalistą jest jeszcze za wcześnie. Inne: Chciałbym z kimś po prostu pograć i poćwiczyć. Ewentualnie później założyć zespół Heavy Metalowy. Moje ulubione zespoły to : Metallica, System of a Down, Coma, Pink Floyd, AC/DC, Alestorm. Dodatkowy kontakt: Fb (...)

małopolskie,

SZUKAM ZESPOŁU DO WSPÓŁDZIELENIA SALI PRÓB

gumtree.pl

Szukam zespołu do współdzielenia sali prób. Pomieszczenie dla zespołów i perkusistów, koło Galerii Mokotów. duża przestrzeń, bardzo dobra (...)

mazowieckie, Warszawa

DEPECHE MODE TRIBUTE BAND

szukam-muzyka.pl

5 lat Inne: Mam pomysł na założenie tribute-zespołu Depeche Mode dla występów w klubach nocnych i na innych scenach. W przyszłości jest możliwa (...) wokalistą z podobnymi do Dave Gaana wyglądem, głosem i manierą wykonania. Poszukuje muzyków do zespołu (szczegóły na mail). Pozdrawiam. Dodatkowy kontakt: [emailprotected]

mazowieckie,

Poszukiwany basista do zespółu metalcorowego

szukam-muzyka.pl

Zespół metalcorowy z Warszawy szuka basisty 16-18 lat. Trivium, Pantera, Asking Aleksandria, Parkway Drive, Bring Me The Horizon, Bullet For My Valentine.

mazowieckie,

jestem wokalistką, poszukujaca zespołu, ktory przyjmie ją pod własnie skrzydła, najlepiej z okolic S

szukam-muzyka.pl

(...) roku w zespole kameralnym (rozpadl sie). Wystepuje na roznych przedstawieniach jak i naleze do zespołu ludowego (rekreacyjnie) Inne: Uwielbiam muzyke. Jest moim zyciem.Interesuja mnie zespoły kameralne z okolic Sandomierza. (cel zarobkowy) (...)

świętokrzyskie,
1234567891011...63