Popularne miasta:

Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Szczecin
Łódź
Kielce
Gdańsk
Katowice
Lublin
Rzeszów
Bydgoszcz
Częstochowa
Łask
Bielsko-Biała
Gdynia
Białystok
Toruń
Kalisz
Olsztyn
Opole
Nowe
Tychy
Świdnica
Tarnowskie Góry
Dąbrowa Górnicza
Siemianowice Śląskie
Zielona Góra
Bytom
Gliwice
Piła

452 wyników .

Gitarzysta do zespołu od zaraz!!!

szukam-muzyka.pl

umiejętność grania na gitarze wokal Inne: zespół z ugruntowaną pozycją na rynku muzycznym z Chełma poszukuje gitarzysty mile widziana gra na saksofonie i wokal. na wesela i koncerty Pełny kalendarz na sezony 2015 rok 2016rok oraz 2017r.zainteresowanych proszę o kontakt mailowy, bądź telefoniczny. Dodatkowy kontakt: 796-860-xxx

(lubelskie, ), 2015-10-31

wokalistka szuka zespołu/muzyka

ogloszenia-muzyczne.pl

Szukam zespołu pomorskiego, najlepiej z Trójmiasta, w klimatach rock/pop. Nie zamykam się na jeden gatunek, szukam czegoś wyjątkowego. Lubię brzmienie gitar, ale też muzykę elektroniczną, najważniejsze jest to, że muzyka ma to coś. Piszę (...)

(pomorskie, ), 2015-10-28

Szukamy basisty - akustycznie

szukam-muzyka.pl

(...) improwizowania i chęć do grania. Czas by pograć min. 1-2 razy w tygodniu. Inne: Gramy akustycznie. Skład zespołu: Śpiew, Gitara Akustyczna, Altówka [bębniarz, i ewentualnie basista, są poszukiwani]. Zarówno własne kawałki - pisane w naszym (...)

(śląskie, ), 2015-10-25

Zespół szuka bębniarza - akustycznie

szukam-muzyka.pl

(...) czas by pograć. Umiejętność improwizowania i chęć tworzenia Inne: Gramy akustycznie. Skład zespołu: Śpiew, Gitara Akustyczna, Altówka [bębniarz, i ewentualnie basista, są poszukiwani]. Zarówno własne kawałki - pisane w naszym (...)

(śląskie, ), 2015-10-25

Szukamy bębniarza - akustycznie

fabrykazespolow.pl

(...) umiejętność improwizowania, chęć do gry i czas by pograć min. 1-2 razy w tygodniu. Skład zespołu: Śpiew, Gitara Akustyczna, Altówka [bębniarz, i ewentualnie basista, są poszukiwani]. Zarówno własne kawałki - pisane w naszym (...)

(śląskie, Będzin), 2015-10-24

Kapela Rybnik szuka muzyków-skrzypce altówka wiolonczela kontrabas oraz flet klarnet i trąbka

fabrykazespolow.pl

(...) altówka, wiolonczela, kontrabas, flet. Ale również klarnet i trąbka. Kapela ludowa z prestiżowego Zespołu poszukuje muzyków w każdym wieku! Nie ważne czy masz 10, 15 czy 50 lat. Jeśli choć trochę folklor Cię interesuje to napisz (...)

(śląskie, Rybnik), 2015-10-21

Szukam zespołu z Pomorskiego

rockonline.pl

(...) Kijowa. Ale teraz juz II rok studue music w UKW in Bydgoszcz (Polska). Ja gram na fortepiane i synth. Szukam zespol z K-Pomorskiego Wojewodstwa w stylu progressive- art- classic- Rock. Swoi utwory albo cover songs.

(kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz), 2015-10-17

POTRZEBNI LUDZIE DO ZESPOŁU

szukam-muzyka.pl

początkujący mile widziani Inne: klikać w link, całe ogłoszenie na plakacie:http://zapodaj.net/5cda5c41cb4f2.bmp.html Dodatkowy kontakt: http://zapodaj.net/5cda5c41cb4f2.bmp.html

(dolnośląskie, ), 2015-10-12

Wokalista szuka zespołu

ogloszenia-muzyczne.pl

Witam serdecznie! szukam kreatywnych, pełnych pozytywnej energii osób do stworzenia zespołulub dołączę do istniejącej kapeli.Jestem otwarta na różne style muzyczne. Mam 7 letnie doświadczenie w tej branży, operuję (...)

(pomorskie, ), 2015-10-07

WOKALISTKA SOULOWA PILNIE POSZUKUJE ZESPOŁU WESELNEGO!(TRÓJMIASTO)

szukam-muzyka.pl

Młoda wokalistka z doświadczeniem scenicznym poszukuje zespołu weselnego nastawionego na ambitne granie zarobkowe. Najlepiej w Trójmieście. Bierze pod uwagę również inne imprezy, takie jak (...)

(pomorskie, ), 2015-10-06
1234567891011...46