Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

664 wyników .

[Rzeszów i okolice] [blues/rock] Gitarzysta szuka zespołu

forum-gitara.pl

Szukam ludzi do wspólnego grania w Rzeszowie lub (nawet dalszych) okolicach. Klimaty jakie mnie interesują to szeroko pojęty blues i (...)

podkarpackie, Rzeszów

Zespół poszukuje basisty/basistki - Gdańsk

rockowisko.pl

(...) własne utwory w klimatach soft-pop-rock. Mamy własny repertuar, nad którym pracujemy. Raczej nie szukam dlatego dużo czasu poświęcamy na pr óby i naukę, przy czym świetnie się bawimy. W skład zespołu wchodzą: wokalistka, perkusista, klawisze i gitarzysta. Zapraszamy do współpracy.

warmińsko-mazurskie, Pasłęk

Zespół szuka perkusisty oraz basisty

basowka.pl

(...) z Warszawy. Gramy razem około 2 lata. Po kilkumiesięcznej przerwie chcemy się reaktywować. Szukamy basisty oraz perkusisty. Poszukujemy kogoś ze szczerym podejściem do muzyki i zespołu, ponieważ chcielibyśmy się rozwijać. Obracamy się w klimatach alternatywy i progresu rockowego, (...) czasem najzwyklejszych ballad. Jesteśmy otwarci na nowe gatunki ponieważ lubimy eksperymentować. Szukamy osoby kreatywnej, która wniesie od siebie coś nowego. Chcemy by muzyka była twoją pasją i w jakiś sposób przemawiała przez (...)

kujawsko-pomorskie, Świecie

Klawiszowiec

szukam-muzyka.pl

Klawiszowiec-akordeonista-vocal. Posiadam roland BK-5. Poszukuje zespolu na imprezy. Poprowadze biesiade. Strona WWW: http://witekc1.wrzuta.pl/audio/92FlchNtYqY/w .

mazowieckie,

Szukam niedoświadczonego basisty do amatorskiego zespołu. Wiek ok 18 lat.

gumtree.pl

Formuję zespół. Są 2 gitary elektryczne i perka. Brakuje nam basu. Chcemy grać covery, gatunek m/w rock. Gramy tylko dla hobby.

dolnośląskie, Wrocław

Zespół rockowy szuka wokalisty/wokalistki.

olx.pl

Jesteśmy kapelą z Kępna (woj.wielkopolskie). Szukamy wokalisty lub wokalistki do zespołu rockowego. Jeśli jesteś z Kępna lub okolic, zapraszamy. Bo przecież nie będziesz dojeżdżać z Bydgoszczy czy Sandomierza (...)

wielkopolskie, Kępno

[Bielsko-Biała] Perkusista szuka kapeli

perkusja.org

Witam, szukam zespołu bądź ludzi chętnych do grania. Chodzi mi o grę rekreacyjną, żadnych wesel! Interesuje mnie (...) kapeli, lecz z powodu monotonii i zasiedzenia zacząłem się cofać w rozwoju muzycznym, dlatego szukam alternatywy aby rozwijać się dalej Jestem bardzo otwarty na propozycje! PS. Ew. posiadam też pomieszczenie do grania, z możliwością (...)

śląskie, Bielsko-Biała

Wokalista i basista hardrockowy

rockmyband.pl

(...) jestem wokalistą. Mam mocny głos z wysoką skalą, który przypomina wokal Briana Johnsona z AC/DC Szukam zespołu, który gra klimaty AC/DC i chce nawiązać znajomość z takim wokalistą jak ja. Poszukuję w sumie giatrzysty i perkusisty bo (...)

małopolskie, Kraków

Poszukuje Zespołu Weselnego !

szukam-muzyka.pl

Mile widziane doświadczenie w graniu na imprezach weselnych lub innych. Inne: Poszukuję zespołu grającego na weselach.Gram 10 lat na Perkusji , i bardzo chętnie dołączę do kapeli zarobkowej lub zagram na zastępstwie.. (...)

małopolskie,

Gitarzysta szuka zespołu - tomaszów lubelski i okolice

szukam-muzyka.pl

Jestem samoukiem gram na gitarze ok 6 lat i chciałbym w końcu spróbować sił w zespole najlepiej jako gitarzysta rytmiczny Dodatkowy kontakt: [emailprotected]

lubelskie,
1234567891011...67