Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

80 wyników .

[Śląsk] - NegatioN /death metal/ szukamy basisty

forum-gitara.pl

Hej. Wracamy do grania i potrzebny nam basista z doświadczeniem, sprzętem i chęciami ( własny środek transportu mile widziany ) Do posłuchania o jakie granie chodzi zostawiam linka - www.myspace.com/negationband http://www.youtube.c...h?v=QnG2TjK9yRw kontakt gg.418365x e. Viehu ... nie wiem co zaszło ... pewnie mi modzi literki przestawili Mocno sie zdziwłem jak przeczytałem (...)

łódzkie, Łask

Szukam gitarzysty,bazisty,wokalisty

rockmyband.pl

Witam,jestem perkusistą samoukiem od 12 lat.poszukuję ludzi z pasją do gry muzyki typu death metal,metal. potrzebni są mi do tego ludzie któzy wiedzą że chcą to robić,zaufani przedewszystkim. Ciężkie brzmienie,rozwałka,adrenalina,to (...)

łódzkie, Brzeziny

zespół Masakabra szuka perkusisty

szukam-muzyka.pl

własny sprzęt, chęć do gry, mobilność, Inne: Gramy muzykę metalową - idziemy w kierunku melodyjnego death metalu mamy trochę materiału nowy cały czas w tworzeniu - chcemy rozpocząć próby w pełnym składzie by koncertować Dodatkowy kontakt: (...)

lubelskie,

Dwóch gitarzystów szuka perkusisty i basisty do projektu metalowego

rockmyband.pl

(...) projektu. Chcemy grać muzykę stylowo znajdującą się gdzieś pomiędzy melodyjnym, skomplikowanym metalem (Dream Theater), thrashem (Testament, Megadeth), groove metalem (Machine Head) i melodic death (późniejsze In Flames) - ogólnie, tzw. ambitny metal. Oczekujemy zaangażowania i rozsądnych umiejętności, to samo oferujemy. (...)

dolnośląskie, Wrocław

POSZUKIWANY GITARZYSTA - PUŁAWY/CAŁA POLSKA - DEATH METAL

basowka.pl

(...) (Puławy i okolice jak i cała polska. Ważne aby spełniał poniższe wymagania) ogranego w klimatach death metal/techniczny death (i nie chodzi tu o bezsensowne napieprzanie w stylu Necrophagist) Zespół w najbliższym czasie będzie rejestrował materiał (...)

cała Polska, cała Polska

Lublin. Gitarzysta dołączy do projektu lub założy własny

gitarzysci.pl

(...) granie po weselach. Proszę pisać raczej z poważnymi propozycjami. Nie interesuje mnie: punk, metal-core,death-metal (ogólnie żaden wybitnie ciężki metal mnie nie interesuje) Po więcej szczegółów proszę pisać. Wszystko jest do obgadania (...)

lubelskie, Lublin

[Włocławek] Perkusista i basista poszukiwani-hard, heavy,thrash

gitarzysci.pl

(...) 30-stce poszukuje basisty i perkusisy do formacji. Klimaty lat 80/90. Od hard rocka do thrash u. Death metalem i jazzem też nie pogardzim :) thors(małpa)poczta.onet.pl gg: 172360x

kujawsko-pomorskie, Włocławek

Deathinition poszukuje basisty i gitarzysty (thrash metal)

forum-gitara.pl

(...) tabulatur Niedługo też wydajemy nowe EP. Niedroga sala w centrum Bydgoszczy. www.facebook.com/deathinition http://wyslijto.pl/f...load/t735hhswls --- link do dema w dobrej jakości mp3 NIE OGRANICZAMY SIE DO LUDZI Z TEGO SAMEGO (...)

kujawsko-pomorskie, Nowe

perkusjonalista WAWA!

perkusja.org

(...) (lub ktoś kto ma o rytmach jakieś pojęcie) do pogrania na trash percussion (kegi piwne, beczki metalowe, puszki po farbach, horizontal bass drum, floor tomy jakieś kowadła cholera wie co jeszcze, (...) zakładam, że niewiele jest tu osob, które posiadają taki zestaw. Gramy nu\industrial\electro\death i mamy własną salkę. Oczywiście standardowe bębny są również na pokładzie. Szukamy kogoś kto po przeczytaniu tego ogloszenia (...)

mazowieckie, Warszawa

Katowice/Szukamy perkusisty

gitarzysci.pl

(...) zapewniamy miłą atmosferę ,salkę prób na wyłączność w Zabrzu. Myzyka jaką gramy to klimaty metal/death/core. Mamy za sobą wydane demko,kilkadzięsiąt koncertów i duuuże plany koncertowe na 2015 plus wydanie płyty. Więcej na (...)

śląskie, Katowice
123456789