Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

80 wyników .

Poszukiwany wokalista

ogloszeniamuzyczne.pl

Zespół w klimatach ultra sick brutal hardcore power grid core metal z dziewicami i jednorożcem, ale nie death szuka wokalisty. Próby rozpoczynamy od podpalenia stosu i napier...amy do ostatniej iskierki, albo aż mama któregoś powie, że (...)

śląskie, Katowice

Perkusista szuka zespołu!

pajeczyna.pl

Szukam kapeli, grającej, począwszy od death do nu metalu. Gram na pearl u targecie. Najlepiej w Bielsku.

opolskie, Biała

[Lublin/Puławy/okolice] Poszukiwany basista/basistka.

basowka.pl

Witam! Potrzebujemy basisty/basistki do założenia zespołu. Chcemy głównie tworzyć thrash metal, metalcore, death metal, może być też post hardcore, jesteśmy otwarci na różne brzmienia metalowe. Mamy po 16 lat, gramy na gitarach już prawie (...)

lubelskie, Puławy

[Gitarzysta] Szukam zespołu (Kraków i okolice)

forum-gitara.pl

Preferuję głównie ogólnie mówiąc death metal (granie typu: Gojira, Slipknot, Hackneyed, Cavalera Conspiracy, Carcass, Cannibal Corpse). 19 lat, 2 lata styczności z instrumentem. (...)

małopolskie, Kraków

[Gdańsk] - poszukiwany GITARZYSTA do zespolu black/death metalowego

forum-gitara.pl

Hej, potrzebny gitarzysta do kapeli black/death metalowej (w wydaniu szweckim : Dissection, Unanimated, Hypocricy - zeby tak zarysowac kontekst, choc o zadnym nasladownictwie nie ma (...)

pomorskie, Gdańsk

Tworzę Zespół

rockmyband.pl

Tworzę zespół w klimatach heavy i melodic death metalu. Poszukuje perkusisty, gitarzysty i basisty chętnych do gry i pewnych, że chcą grać.

pomorskie, Kościerzyna

Kujawsko pomorskie szukamy basisty

basowka.pl

Simka, poszukujemy basisty do zespołu metalowego. Gatunkowo nie wiem jak to okreslić metalcore/deathcore. Tworzymy muzykę z pier...ciem. Mamy salę prób ze sprzętem ( jest piecyk basowy czy tam dwa do wyboru więc nie musiałbyś (...)

kujawsko-pomorskie, Janikowo

POSZUKIWANY GITARZYSTA - PUŁAWY/CAŁA POLSKA - DEATH METAL

basowka.pl

(...) (Puławy i okolice jak i cała polska. Ważne aby spełniał poniższe wymagania) ogranego w klimatach death metal/techniczny death (i nie chodzi tu o bezsensowne napieprzanie w stylu Necrophagist) Zespół w najbliższym czasie będzie rejestrował materiał (...)

cała Polska, cała Polska

Szukam gitarzysty,bazisty,wokalisty

rockmyband.pl

Witam,jestem perkusistą samoukiem od 12 lat.poszukuję ludzi z pasją do gry muzyki typu death metal,metal. potrzebni są mi do tego ludzie któzy wiedzą że chcą to robić,zaufani przedewszystkim. Ciężkie brzmienie,rozwałka,adrenalina,to (...)

łódzkie, Brzeziny

Perkusista z własnym materiałem

rockmyband.pl

Mam napisane kilka numerów i szukam zespołu metalowego, do którego będę mógł je wnieść. Interesuje mnie głównie granie na żywo, również (...) i smutno, bębnię jak bębnię - względnie równo, coś tam umiem, a czegoś nie umiem, black/death metalu nie zagram, bo nie umiem, metalcore nie zagram, bo nie lubię, a moje numery są jakie są - mnie się podobają, innym mniej, (...)

mazowieckie, Warszawa
123456789