Popularne miasta:

Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Katowice
Lublin
Łódź
Gdańsk
Szczecin
Częstochowa
Kielce
Rzeszów
Bydgoszcz
Tarnów
Gliwice
Bielsko-Biała
Olsztyn
Zielona Góra
Białystok
Gdynia
Tarnowskie Góry
Tychy
Pisz
Toruń
Radom
Świdnica
Opole
Łask
cała Polska
Ruda Śląska
Rybnik

86 wyników .

Bren Light Machine

musicface.pl

(...) Markowskiego,który w polowie lat 90,wraz ze swoim bratem Krystianem Markowskim tworzyli,black/death metalowy zespół Inside Of Pain.Po dość długiej przerwie w roku 2009 do życia został powołany nowy (...) udzielali się lokalni muzycy.Styl muzyki jaką wykonuje zespół można określić mianem rocka i metalu progresywnego.Formacja ma na koncie wiele koncertów, oraz przeglądów muzycznych.Obecny skład zespołu przedstawia się następująco:Krystian (...)

(warmińsko-mazurskie, Lidzbark), 2015-03-03

Cicatrix

musicface.pl

Cicatrix to puławski zespół istniejący od 1994 roku, grający gatunek death metal/grind. Cicatrix na przestrzeni lat wydał kilka wydawnictw: Unearth (Demo 1996) Disable (Demo 1997) Kingdom of Tire / DisableSplit (...)

(lubelskie, Puławy), 2015-03-03

Shadow Archetype

musicface.pl

(...) siebie odbiegają, nie można narzekać w naszych utworach na brak różnorodności. Słuchamy metalu symfonicznego, melodic death, progresji, ale nie stronimy też od prostych i skocznych rytmów. Ostatecznie sami nie potrafimy nazwać gatunku naszych utworów. (...)

(pomorskie, Gdynia), 2015-02-25

Zespół szuka muzyka - gitarzysty

olx.pl

Szukamy gitarzysty z doświadczeniem grającym szeroko pojęty death metal, deathcore etc etc. Przedział wiekowy do 26 lat. Kontakt na maila lub na telefon.

(podkarpackie, Stare Miasto), 2015-02-25

Becoming a Warden

musicface.pl

Zespół opiera swoje inspiracje na klimatach metalcore/deathcore jednak pomimo swojego szorstkiego wydźwięku zachowuje garść melodyjności. Becoming a Warden to nie wyuczeni muzycy a przede (...)

(lubelskie, Lublin), 2015-02-23

Kuba May - perkusja

musicface.pl

(...) KubaMAY: -Perkusista i fanatyk muzyczny ) Jego główni idole to:Art Blakey,Buddy Rich,Napalm Death i Rush. Wciąż ćwiczy i edukuje się ) -Zdobywał doświadczenie poruszając się w różnych (...) orkiestry wojskowej,przez jazzujący big-band w cyrku, cover-bandy i grupy w klimatach pop-fusion-rock-metal. Zaliczył duże sceny typu Przystanek Woodstock,Jarocin,Pepsi Vena Music Festival,Fama ,Festiwal R.Riedla,transmisje radiowe,TV. (...)

(zachodniopomorskie, Szczecin), 2015-02-19

[Katowice] Death Lot Lizard -thrash/southern metal

perkusja.org

Zespół Death Lot Lizard poszukuje perkusisty. Klimaty jak w temacie. Próby odbywają się regularnie raz w tygodniu w centrum Katowic. Kawałków (...)

(śląskie, Zabrze), 2015-02-18

Muzyk szuka zespołu metalcore, post-hardcore

olx.pl

Hey , szukam osób do grania w Legnicy w klimacie metlacore, post-hardcore, deathcore Jakbyś był zainteresowany - pisz :)

(dolnośląskie, Legnica), 2015-02-15

Poszukiwany perkusista do zespołu trash/heavy metalowego!

ogloszeniamuzyczne.pl

Poszukuje perkusisty do zespołu trash metalowego z możliwością grania także death metalu. Doświadczenie bez znaczenia, własny sprzet niekonieczny, ponieważ w planach granie jest w wynajętym studio. Konieczna chęć (...)

(pomorskie, Gdańsk), 2015-02-14

Urząd Bezpieczeństwa

musicface.pl

(...) rządową…Jej historia sięga festiwalu Jarocińskiego w 1988r. Będąc uczestnikiem jako zatwardziały „metalowiec” z ekipą przyjaciół trafiliśmy do kwatery, gdzie starsza pani zezwalała nam na przyprowadzanie (...) Jarocinem było jednoznaczne. Punk nigdy specjalnie nie był moją bajką. W latach 90′tych grałem w death metalowym Necromancer, a koleś w różnych ekipach punkowych, lecz postanowiłem spróbować…i nie żałuję tej decyzji.” Bio: (...)

(lubuskie, Gorzów Wielkopolski), 2015-02-13
123456789