Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

62 wyników .

potrzebny pałker do zespołu metalowego!

rockmyband.pl

Potrzebuje pałkera do zespołu metalowego, z własnym sprzętem, nasz styl to cos jak thrash, core melodyjny death, jest fajna sala prob, luzna atmosfera, i poważne podejście do tematu!!!

lubelskie, Lublin

[Wrocław] - poszukiwany klawiszowiec

forum.muzyczny.pl

Witam, poszukuję klawiszowca do zespołu w klimatach Melodic Death Metal, Groove Metal, Thrash Metal, Industrial Metal. Wymagamy pasji, pomysłu oraz wiary, wiek 17 - 21 lat, staż gry 1 - 4 lat.

dolnośląskie, Wrocław

Zespół szuka gitary prowadzącej

rockmyband.pl

(...) linku w profilu. szukam przede wszystkim gitary prowadzącej do zespołu, muzyka głównie black metalowa, lub coś z black/doom/ death metalu. w podanej tematyce. Więcej info priv. https://soundcloud.com/heimdallr-3

łódzkie, Łódź

Tworzę Zespół

rockmyband.pl

Tworzę zespół w klimatach heavy i melodic death metalu. Poszukuje perkusisty, gitarzysty i basisty chętnych do gry i pewnych, że chcą grać.

pomorskie, Kościerzyna

[Lublin/Puławy/okolice] Poszukiwany basista/basistka.

basowka.pl

Witam! Potrzebujemy basisty/basistki do założenia zespołu. Chcemy głównie tworzyć thrash metal, metalcore, death metal, może być też post hardcore, jesteśmy otwarci na różne brzmienia metalowe. Mamy po 16 lat, gramy na gitarach już prawie (...)

lubelskie, Puławy

Tworzę Zespół

rockmyband.pl

Tworzę zespół w klimatach heavy i melodic death metalu. Poszukuje perkusisty, gitarzysty i basisty chętnych do gry i pewnych, że chcą grać.

pomorskie, Kościerzyna

Death metalowy wokalista z Wałbrzycha szuka zespołu

forum.muzyczny.pl

Witam. Mam 16 lat. Growluje od 2 lat. Mój wokal jest podobny do wokalu corpsegrindera z Cannibal Corpse, mam doświadczenie z zespołami oraz ze sceną. Szukam zespołu w wałbrzychu lub najbliższych okolicach. Mój numer gg: 671008x

mazowieckie, Warszawa

Szukamy perkusisty

olx.pl

Zespół metalowy szuka perkusisty! Gramy death, thrash oraz deathcore. Szukamy osoby, która ma zapał do ćwiczeń, uwielbia metronom  oraz potrafi zagrać w troszkę szybszych tempach. Jeśli (...)

mazowieckie, Warszawa

[Gitarzysta] Szukam zespołu (Kraków i okolice)

forum-gitara.pl

Preferuję głównie ogólnie mówiąc death metal (granie typu: Gojira, Slipknot, Hackneyed, Cavalera Conspiracy, Carcass, Cannibal Corpse). 19 lat, 2 lata styczności z instrumentem. (...)

małopolskie, Kraków

Początkujący wokalista/gitarzysta poszukuje black metalowego zespołu

rockmyband.pl

(...) wokalista/gitarzysta rytmiczny poszukuje zespołu z Radomska lub okolic. Interesują mnie black/death metalowe klimaty, w tekstach najlepiej aby pojawiały się antychrześcijańskie lub pogańskie motywy. Utwory niezbyt skomplikowane technicznie, (...)

łódzkie, Radomsko
1234567