Ogłoszenia muzyczne - wyszukiwarka

W tym miejscu możesz wyszukać ogłoszenia muzyczne znajdujące się na innych stronach.
Nie musisz podawać wszystkich pól. Wymagane jest podanie przynajmniej jednego kryterium.

84 wyników .

Basista

ogloszeniamuzyczne.pl

(...) Ogólnie nie chcemy z kumplem sobie narzucać, że gramy tylko thrash vegiterian progressive grindmetal naszych jammów widać czego słuchamy :) Do naszych inspiracji zaliczamy całe grono zespołow jak Metal Megadeth, Pantera, gdzieniegdzie troszke bluesem coś podjedzie etc. Ale jeśli słuchasz turbo death metalu ale też czujesz się dobrze w nie tak ekstremalnych klimatach to zapraszamy! Najważniejsze to, żeby cały zespół klikał (...)

mazowieckie, Warszawa

[Kraków]Zespół death-metal szuka gitarzysty/wokalisty

basoofka.net

Witam. Zespół death-metalowy poszukuje gitarzysty solowego oraz wokalisty (a najlepiej osobę łączącą te dwie funkcje). (...) oraz partie gitary solowej. Oczywiście nowe pomysły mile widziane. Gramy w stylistyce starego death metalu, strojenie od C. Zainteresowanych zapraszam na priv lub kontakt mailowy: [emailprotected]

małopolskie, Kraków

Gitarzysta/wokalista z Radomska poszukuje muzyków do black metalowego projektu

szukam-muzyka.pl

(...) współtworzenia internetowego lub stacjonarego projektu. Gatunek, który mnie interesuje to black/death metal, z wpływami thrashu oraz doom metalu. Teksty o tematyce pogańskiej, antyreligijnej, mitologicznej. Do projektu przydaliby mi się: perkusista, drugi gitarzysta, basista, (...)

łódzkie,

[USTROŃ] Gitarzysta rytmiczny poszukiwany

gitarzysci.pl

Zespół poruszający się w klimatach metalowych (docelowo melodic death metal] poszukuje wioślarza rytmicznego,poglądowe utworki : https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5% ... 13/videos/ Kontakt,PW oraz przez (...)

śląskie, Ustroń

Katowice, Świętochłowice, Bytom i okolice. Poszukiwany basista i gitarzysta.

gitarzysci.pl

Katowice, Świętochłowice, Bytom, okolice. Poszukujemy do składu grającego w klimatach death/black metalu basisty i gitarzysty. Doświadczenie nie jest istotne, dla nas liczy się żeby czuć i lubić muzykę która się gra. W składzie (...)

śląskie, Świętochłowice

Zespół metalowy Devil s Note poszukuje basisty GDYNIA

basoofka.net

Zespół DEVIL S NOTE poszukuje basisty. Gramy death metal, mamy 5 lat stażu, wymagamy zaangażowania, kreatywności i dyspozycyjności do 1-2 prób tygodniowo (Gdynia) oraz własnego sprzętu. (...)

pomorskie, Gdynia

Dwóch gitarzystów szuka perkusisty i basisty do projektu metalowego

rockmyband.pl

(...) projektu. Chcemy grać muzykę stylowo znajdującą się gdzieś pomiędzy melodyjnym, skomplikowanym metalem (Dream Theater), thrashem (Testament, Megadeth), groove metalem (Machine Head) i melodic death (późniejsze In Flames) - ogólnie, tzw. ambitny metal. Oczekujemy zaangażowania i rozsądnych umiejętności, to samo oferujemy. (...)

dolnośląskie, Wrocław

Tworzę Zespół

rockmyband.pl

Tworzę zespół w klimatach heavy i melodic death metalu. Poszukuje perkusisty, gitarzysty i basisty chętnych do gry i pewnych, że chcą grać.

pomorskie, Kościerzyna

POSZUKIWANY GITARZYSTA - PUŁAWY/CAŁA POLSKA - DEATH METAL

basowka.pl

(...) (Puławy i okolice jak i cała polska. Ważne aby spełniał poniższe wymagania) ogranego w klimatach death metal/techniczny death (i nie chodzi tu o bezsensowne napieprzanie w stylu Necrophagist) Zespół w najbliższym czasie będzie rejestrował materiał (...)

cała Polska, cała Polska

Perkusista z własnym materiałem

rockmyband.pl

Mam napisane kilka numerów i szukam zespołu metalowego, do którego będę mógł je wnieść. Interesuje mnie głównie granie na żywo, również (...) i smutno, bębnię jak bębnię - względnie równo, coś tam umiem, a czegoś nie umiem, black/death metalu nie zagram, bo nie umiem, metalcore nie zagram, bo nie lubię, a moje numery są jakie są - mnie się podobają, innym mniej, (...)

mazowieckie, Warszawa
123456789